KASVATA ÕNNE, küllust ja armastust aknalaual!

KASVATA ÕNNE, küllust ja armastust aknalaual!

Kas teadsid, et ka toataimedel on oma energeetiline võlu, mille abil saab koju tuua õnne, armastust, tervist ja küllust.    

Kas teadsid, et ka toataimedel on oma energeetiline võlu, mille abil saab koju tuua õnne, armastust, tervist ja küllust.

Toalille tähtsaimaks organiks on tema lehed, mis puhastavad. Ülejäänud taime osad mõjutavad nii kodu kui inimese energeetikat.

Kuidas valida omale sobivat taime?

Peamine, mida tuleb silmas pidada, on see, et toalillede eest tuleb hoolitseda ja kinkida neile oma armastust, vaid siis saavad nad pakkuda kindlat kaitset paljude eluprobleemide vastu.
Lilli valides kuula oma sisetunnet ja usalda seda. Kui mingil põhjusel hakkab lill sulle väga meeldima, siis ongi sul seda vaja.

Aaloe kaitseb elamist haigust tekitavate energiate ja vibratsioonide eest, puhastab ja tugevdab ruumi energeetiliselt.

Alpikann sobib neile, kes on pisut emotsionaalsed, pehmed ja kellele läheb väga korda teiste inimeste arvamus. Alpikann aitab tõsta loomingulisust ja hingestatust ning eemaldab kodus seisvad energiad. Samuti tugevdab tahet, tõstab tuju ja kaitseb pettumuste eest.

Majas, kus kasvab kannike, on vähem tülisid ja rohkem rõõmu. Samuti peetakse seda lille igavese armastuse sümboliks. Samas varjukannike on rahustava toimega ning loob mugavustunde. Toob rahu unetule ja õnne neile, kes sisemiselt teavad, et kõik läheb hästi.

Valged kannikesed puhastavad ruumi rasketest mõtetest ja ebameeldivatest tunnetest. Nad on eriti sobivad väikestele lastele, kaitstes neid negatiivsuse eest. Roosad ja punased kannikesed puhastavad ruumi ja meelitavad ligi armastuse energiat.

Hibiski toomine koju ennustab kirglikku armastust. Seda taime kasutatakse ka armumaagias. Pane kolm hibiski ehk karkaadi kroonlehte haaknõelaga kinni ja pista käekotti. See salajane kimbuke aitab sul tõmmata vastassugupoole tähelepanu.

Luuderohi aitab katta tühje kohti, mida võivad tekitada ebakindlad inimesed, ning hoida ära liigset energiakadu. Luuderohi kaitseb ka pettumuste eest, tõstab tuju ja suurendab eneseusku. 

 

Loe pikemalt erinevatest taimedest, mis sinu elu muudavad juba UUEST Buduaari ajakirjast!