KATE MIDDLETON RÄÄKIS VÄLJA oma saleda figuuri saladuse

Hertsoginna Kate Middleton ei ole kunagi teinud saladust sellest, et ta armastab tervislikku toitu ning vaatab alati, mida ta täpselt sööb. Siiski tuleb tõdeda, et midagi niivõrd ekstreemset nagu näiteks Kim Kardashian, ei teeks Kate ilmselt ealeski ja oma figuuri pärast ei ole ta samuti kunagi avalikkuse ees kisa tõstnud, sest tegu on siiski kõrgsoost naisega.

Hertsoginna Kate Middleton ei ole kunagi teinud saladust sellest, et ta armastab tervislikku toitu ning vaatab alati, mida ta täpselt sööb. Siiski tuleb tõdeda, et midagi niivõrd ekstreemset, nagu näiteks Kim Kardashian, ei teeks Kate ilmselt ealeski ja oma figuuri pärast ei ole ta samuti kunagi avalikkuse ees kisa tõstnud, sest tegu on siiski kõrgsoost naisega.

Kuid milles peitub Kate’i saleda talje saladus? Kahe lapse saamine ei ole tema figuuri kuidagi mõjutanud ning ta suutis ka beebikilodest hämmastava kiirusega vabaneda. Selgub, et tema dieedinipp on ühest küljest seotud üsnagi karmide toitumisreeglitega ja teisalt teeb ta lihtsalt mõistlikke otsuseid ja seda vastavalt oma sisetundele.

Nimelt sisaldab hertsoginna menüü suures osas toortoitu ehk siis värsket toitu, mida ei ole kuumutatud. Lisaks smuutidele tarbib ta ohtralt külmsuppe, kuivatatud marju, puuvilju ja toorest kala ehk ceviche-tüüpi toitusid.

Oluliseks aspektiks Kate’i dieedi juures on ka suures koguses valkude tarbimine ja suhkrukoguse minimaalsena hoidmine, ent süsivesikuid tarbib ta siiski mõõdukas koguses ja menüüst välja ei jää isegi leib, mida paljud peavad liiga ohtlikuks süsivesikutepommiks – kodujuust, krevetid, kala, kana, köögiviljad, täisteraleib on alati laual.

Ja teisalt, kui lapsed tahavad kooki ning ees ootab pidulikum sündmus, siis tunnistab Kate, et ka tema võtab vahel väikese tüki, sest kokkuvõttes tuleb oma toitumisega siiski mõistuse piiresse jääda.

Allikas: huffingtonpost