KATI: „Lapsed, magamata ööd ja kohvisõltuvus – mu keha vajas restart’i!”

Kõigil tekib elus pingelisi perioode, millega käsikäes käib stress, magamatus, erinevad sõltuvused. Tekib vajadus restart’i järele, kuid kuidas teha seda oma kehale niiviisi, et see oleks pikatoimeline, ohutu ja lisaks kõigele maitsev. 


Sellise kadalipu on läbi käinud Kati Voksepp, kellel sel aasta ilmus vahva laste luuleraamat. Kati oli alati tahtnud detox challenge’it proovida, aga seni oli see temast kuidagi mööda läinud. Ühel õhtul aga mõtles ta, et mis tal kaotada on! Põhjuseid, miks Kati detox’it proovida tahtis, oli tegelikult mitmeid. Peamine eesmärk oli organismile restart teha – puhastada nii vaimu kui keha. Kuna Kati on kahe lapse ema, on tal suhteliselt palju magamata öid, mis on põhjustanud kohvisõltuvuse.

„Esimene päev oli üsna raske, eriti õhtupoolik, aga läksin pikale jalutuskäigule ja see aitas enesetunnet parandada. Teine ja kolmas päev läksid kuidagi libedamalt. Kohviisu oli ikka veel meeletu, aga teisel päeval ajas juba kohvilõhn südame pahaks. Kaotasin kokku 3 kg ja sain meeletu energiasüsti. Trenniisu tuli tagasi ja jätkuvalt isutab igapäevaselt roheliste smuutide järele,” räägib Kati. 

Millal tasub detox-kuur ette võtta?

Detox-kuur on abiks, kui sul esineb mõni allolevatest sümptomitest või sa pole varem organismile puhastuskuuri teinud:

1. Vähe energiat, pidev väsimus.
2. Laialivalguvad mõtted, keskendumisraskused.
3. Pidev (magusa)isu.
4. Raske kaalust alla võtta.
5. Tumedad silmaalused.
6. Kehv uni.
7. Ootamatud peavalud.
8. Nahaprobleemid (lööve, allergilised reaktsioonid).
9. Halb seedimine, puhitused.

Organismi puhastav smuutikuur aitab kiiresti enesetunnet parandada ja näitab sulle, kuidas tervis, energia ja ka kaalukaotus on tegelikult kõik sinu käeulatuses, kui oled vaid valmis midagi uut proovima ja tegema oma igapäevaelus mõned lihtsad muudatused.

3-päevane detox-kuur seisneb organismi puhastavate smuutide joomises.
Igat toidukorda asendab üks roheline detox-smuuti, mis täidab kõhtu ja tagab sulle kõik vajalikud toitained.
Puhastuskuur annab värskema enesetunde, puhastab organismi ja aitab tõhusalt kaalu langetada.
Retseptides on kasutatud lihtsaid koostisosi, mille leiad igast suuremast toidupoest.

www.boost.ee

Ilmunud ajakirjas Buduaar