KIIRE RASVAPÕLETUS: jook, mis lõhustab kõhurasva, kui sa magad

12 kommentaari
KIIRE RASVAPÕLETUS: jook, mis lõhustab kõhurasva, kui sa magad

Teatud toiduainetel on teistest tugevamad toimed meie organismile ning täpselt nii nagu mõni toit võib seedimise sootuks ära rikkuda ja kehakaalu tõusma panna, siis leidub ka aineid, mis toimivad vastupidiselt. Pesumodell Adriana Lima, kelle kõht näeb välja nagu ehte kunstiteos, paljastas oma kõhurasva põletuse nipi.

Teatud toiduainetel on teistest tugevamad toimed meie organismile ning täpselt nii, nagu mõni toit võib seedimise sootuks ära rikkuda ja kehakaalu tõusma panna, siis leidub ka aineid, mis toimivad vastupidiselt. Pesumodell Adriana Lima, kelle kõht näeb välja nagu ehtne kunstiteos, paljastas oma kõhurasva põletusnipi.

Nimelt segab Adriana igal õhtul kokku lihtsa naturaalsete koostisosadega smuuti ning joob seda umbes tund aega enne uinumist. Oma trimmis ja toonuses figuuri saladuseks peab naine tatart! Nimelt aitab tatar organismi jääkainetest puhastada, mürke väljutada ning kontrollib ka veresuhkrut ja parandab seedimistööd. Tatar sisaldab nii vitamiine, mineraalaineid, valke kui ka süsivesikuid, ent suhkruid ei leidu seal peaaegu üldse.

Tatrasmuuti tegemine on imelihtne – selleks tuleks toortatratang ööseks veekaussi paisuma panna ja hoida seda seal kaane all umbes 12-24 tundi. Seejärel loputa tatar korralikult läbi, aseta blenderisse üks supilusikatäis portsu kohta ja lisa 0,35 liitrit meelepärast keefirit või piima (mandlipiim, metspähklipiim, kitsepiim, sojapiim, kaerapiim, tatrapiim) ja üks lusikatäis agaavisiirupit või naturaalset mett. Blenderda läbi ja naudi kohe. 

Vahel joob Adriana smuutit külmana ja vahel soojana – sellest olenevalt lisa blenderisse kas soe või külm piim.

Allikas: elitedaily