Kiirelt vormi? Sind aitavad trenn ja toidulisandid

25 kommentaari

Kuuldavasti veetis Jessica Simpson hiljuti jõusaalis iga päev kuni kolm tundi, kuuel päeval nädalas, kolm kuud järjest, et olla ideaalses vormis oma uue filmi võteteks. Tegelikkuses piisab kiiresti hea vormi saavutamiseks pooleteisetunnist trennist päevas ja vormi hoidmiseks aitab sellest, kui spordid 3 korda nädalas. Kuid kurnates regulaarselt keha erinevate dieetide ja miks mitte isegi liigse spordiga, võib sinu keha ilma jääda olulisest ainetest, mis aitavad sind kaua ilusa ja noorena hoida.

Kuuldavasti veetis Jessica Simpson hiljuti jõusaalis iga päev kuni kolm tundi, kuuel päeval nädalas, kolm kuud järjest, et olla ideaalses vormis oma uue filmi võteteks. Tegelikkuses piisab kiiresti hea vormi saavutamiseks pooleteisetunnist trennist päevas ja vormi hoidmiseks aitab sellest, kui spordid 3 korda nädalas. Kuid kurnates regulaarselt keha erinevate dieetide ja miks mitte isegi liigse spordiga, võib sinu keha ilma jääda olulisest ainetest, mis aitavad sind kaua ilusa ja noorena hoida. Inimesed, kes dieeti peavad,  loobuvad tihti tervisele vajalikest toitainetest. Näiteks Omega3-s on kasulikud rasvad, mida ka  normaalselt toituvad inimesed tihti piisavalt ei saa. Näiteks on kasulikud rasvad vajalikud vitamiinide imendumiseks, stressi vastu võitlemisel ning ka liigeste tervena hoidmiseks. Toitumisspetsialistid on oma aastatepikkusele kogemusele tuginedes pannud kokku erinevaid komplekte, mis annavad kaalu jälgivatele inimestele kõik vajalikud lisatoitained. Buduaar  käis uurimas, millised on parimad kaalulangetamist toetavad toidulisandid, mida on võimalik Eestist soetada. Mitu head toodet, mis aitavad sul suveks tervislikult ja ruttu vormi saada, on müügil Fitness.ee kaupluses aadressil Telliskivi 51 ja   Fitness.ee netipoes. Palju trenni ja toidulisandid on ka tüüpiline Hollywoodi staari kiire vormi saladus, miks sinagi ei võiks sama proovida.

Dietmix on loodud spetsiaalselt toidukorra asendajaks ja trennieelseks- ning järgseks toitumiseks, sisaldades piisaval hulgal valke ja süsivesikuid ning mineraale, kuna liiga tihti tehakse oma kehale karuteene jättes keha peale trenni täiesti toitainetenälga. Dietmix aga garanteerib treeningust taastumise ning organismi varustamise vajalike toitainetega.  
Burneris on komplekteeritud tõestatult parimad rasvapõletajad, ja seda kõike looduslikest ainetest.

Vaata ja kuula kõike seda lähemalt Ott Kiivikase Buduaarile antud intervjuust :