Kiirem kaloripõletus, tugevam tervis ja parem uni – üks nipp, mis mõjub!

Kiirem kaloripõletus, tugevam tervis ja parem uni – üks nipp, mis mõjub!

Selleks, et olla terve ja õnnelik, on vaja korralikku uneaega, tugevat immuunsussüsteemi ja toimivat ainevahetust, mis aitaks meil vormis püsida. Mida aga teha siis, kui uni ei taha õhtuti tulla, haigused kipuvad liiga kergelt tulema ja ainevahetus streigib?  Vastus on väga lihtne – kõikide nende probleemide vastu aitab mesi! 

Selleks, et olla terve ja õnnelik, on vaja korralikku uneaega, tugevat immuunsussüsteemi ja toimivat ainevahetust, mis aitaks meil vormis püsida. Mida aga teha siis, kui uni ei taha õhtuti tulla, haigused kipuvad liiga kergelt tulema ja ainevahetus streigib? 

Vastus on väga lihtne – kõikide nende probleemide vastu aitab mesi! 

 – Kui tahad oma immuunsussüsteemi tugevdada, siis alusta oma päeva klaasi sooja veega, kuhu on lisatud kaks teelusikatäit naturaalset mett. Veelgi parem variant on lisada pisut sidrunimahla ja kaneeli. Joo igal hommikul klaas seda jooki ja tunned peagi, et tervis on tugevam.

 – Kõht streigib, ainevahetus on aeglane? Alusta igat toidukorda teelusikatäie naturaalse meega! Soovitav on sinna lisada veel natuke kaneeli! Kiirem ainevahetus tähendab ka seda, et meie organism suudab efektiivsemalt kaloreid põletada! 

 – Kui sul on probleeme õhtuti magama jäämisega, siis söö enne voodisse minekut teelusikatäis kvaliteetset mett. 

 – Mesi aitab ka pohmelli vastu – joo järgmisel hommikul klaas vett koos meega, see aitab organismil mürkidest vabaneda.

Allikas: womanitely.com