KÕHURASVAST VABAKS: see 10 minuti harjutus hävitab rasva ja kaloreid

Kõige tõhusamad rasvapõletajad on harjutused, mis ajavad pulsi üles ning treenides intervallidena on tulemused kõige kiiremad tulema. Intervalltreening tähendab seda, et pulss viiakse kordamööda üles, seejärel tagasi alla ja tagasi üles. Mida rohkem kordusi intervallidena teha, seda rohkem kaloreid organism põletab.

Kõige tõhusamad rasvapõletajad on harjutused, mis ajavad pulsi üles ning intervallidena treenides on tulemused kõige kiiremad tulema. Intervalltreening tähendab seda, et pulss viiakse kordamööda üles, seejärel tagasi alla ja tagasi üles. Mida rohkem kordusi intervallidena teha, seda rohkem kaloreid organism põletab.

Kuid millised harjutused sobivad kõige paremini siis, kui eesmärgiks on võimalikult kiiresti ja võimalikult suurel hulgal kaloreid põletada ja samas ka keha rasvaprotseni madalamale viia? Õige vastus on hüppenööriga hüppamine!

Mitmed uuringud kinnitavad, et kiires tempos hüppenööriga hüpates piisab vaid kümnest minutist päevas ja seda peetakse isegi tõhusamaks treeninguks kui näiteks veerandtunnist jooksutiiru. 

Lisaks sellele, et hüppenööriga hüppamine on tõhus kalorite kulutaja, treenib see ühtlaselt tervet keha – käed, õlad, kõht, istmik, reied, sääred saavad kõik koormust.

Kümne minutiga on võimalik isegi enam kui 150 kalorit põletada ja seda üksnes hüppenööri abil. Lisaboonuseks on fakt, et selle jaoks ei pea sugugi trenni minema.

Allikas: shape