Kohvimask, mis vähendab tselluliiti: retsept

Kohvimask, mis vähendab tselluliiti: retsept

Kohviaroom on parim hommikune ärataja, ent kas teadsid, et kohvi aitab ka tselluliidiga võidelda? Pole midagi paremat, kui aromaatne trimmiv ja niisutav kohvimask kehale! Maski kokku segamine on imelihtne ning see tõepoolest aitab, sest kohvil on vedelikke väljutav toime ja täpselt samamoodi mõjub kohv ka rasvarakkudes – see imab vedeliku rasvarakkudest välja, mille tulemusena ei paista tselluliit enam nii silmatorkavalt välja!

Kohviaroom on parim hommikune ärataja, ent kas teadsid, et kohv aitab ka tselluliidiga võidelda? Pole midagi paremat kui aromaatne trimmiv ja niisutav kohvimask kehale! Maski kokku segamine on imelihtne ning see tõepoolest aitab, sest kohvil on vedelikke väljutav toime ja täpselt samamoodi mõjub kohv ka rasvarakkudes – see imab vedeliku rasvarakkudest välja, mille tulemusena ei paista tselluliit enam nii silmatorkavalt välja!

Kui ees ootab reis soojale maale, siis on see mask lausa ideaalne!

Retsept: Võta 1 tass (umbes 0,2 liitrit) värskelt jahvatatud kohvi või lahustuvaid kohvigraanuleid, pool tassi suhkrut (umbes 0,1 liitrit) ja 1 tass kookosõli. Sega kõik omavahel ja kanna eelnevalt pestud niiskele nahale. Masseeri maski ringjate liigutustega ning pese maha käesooja veega. Probleemseid kohti võid julgemalt ja pikemat aega masseerida, aga mitte rohkem kui 4 minutit ja mitte liiga tugevalt, sest nahka ei tohi ärritada! 

Pärast võiks vajadusel kanda oma kehale niisutavat kreemi või kehaõli. 

Allikas: redbookmag.com