KOMPU ANKEET: Henri Karikosk

Lisa kommentaar
KOMPU ANKEET: Henri Karikosk
erakogu

Mis võiks olla veel kuumemat kui sportlikud mehed? Ainult pealt vaadata, kuidas sportlikud mehed kogu hingest jalgpalli mängivad. Henri Karikosk on kõnealuse spordialaga tegelenud ligikaudu 35 aastat ning hetkel mängib mees Nõmme Beach Soccer Club OlyBeti ridades. Buduaar uuris Henrilt mõtteid nõrgema sugupoole kohta.

Nimi
Henri Karikosk

Vanus
41

Amet
Müügikonsultant

Kui kaua oled jalgpalli mänginud?
Vähe on saadud proovida, nii 35 aastat .

Mis on sinu meelest naistega suhtlemise juures kõige olulisem ja mis kõige keerulisem?
Tuleb meeles pidada, et see mida sa hetkel kuuled ei pruugi kuu, päeva või võibolla lausa tunni pärast enam midagi tähendada, sest naine räägib emotsiooni pealt ja see võib igal ajal muutuda.

Kas mehed õpivad ajaga naiste mõtteid lugema?
Kindlasti mitte! Ma ei tea kui hea see ka oleks. See teeks olukorra ma arvan veel keerulisemaks, sest kui nad aru saavad meie võimest, siis nad hakkavad oma mõtteid ju kohe teistpidi mõtlema.

Millised on need viis asja, mida iga naine peaks meeste kohta teadma?
Ma arvan, et mitte midagi! Naine peaks need asjad ise välja uurima, sest me oleme siiski väga erinevad. Ja kui on midagi, mida naine siis on kuskilt kuulnud, mida ta “peab teadma,” siis olen suht kindel, et kui ta seda praktiseerima hakkab, siis selle mehe puhul on see just otse vastupidi.

Milliseid omadusi sa naiste juures kõige rohkem imetled ja hindad?
Seksapiilsust.

Kui saaksid üheks päevaks olla naine, siis mida sa teeksid?
Esimese poole päevast tüütaks kõik ettejuhtuvad naised oma lesbi jutuga ära ja teise poole sõidaks vist lihtsalt luuaga ringi.

Kui romantiliseks meheks sa end pead ehk kui sageli kingid lilli ja ütled naisele kolm kaunist sõna?
Ma arvan, et üsnagi. Need näited mis toodud ei ole küll päris minulikud, aga pigem meeldib mulle luua ühiseid romantilisi hetki näiteks küünlavalgel või looduses või miks mitte ka kõike seda koos.

Sarnased artiklid