KROONILINE NOHU segab elu? 1 nipp, kuidas seda ravida

9 kommentaari
KROONILINE NOHU segab elu? 1 nipp, kuidas seda ravida

Erinevatele tervisehädadele otsitakse ikka ja jälle ravimeid apteegist, mis pole muidugi halb, kuid tegelikult võiks vahel proovida ka koduseid meetodeid. Naturaalne õunaäädikas on tuntud kui populaarne kaalu alandav toode, ent tegelikult on tal veel terve rida teisigi kasulikke omadusi ning üheks neist on näiteks kroonilise nohu leevendamine.

Erinevatele tervisehädadele otsitakse ikka ja jälle ravimeid apteegist, mis pole muidugi halb, kuid tegelikult võiks vahel proovida ka koduseid meetodeid. Naturaalne õunaäädikas on tuntud kui populaarne kaalu alandav toode, ent tegelikult on tal veel terve rida teisigi kasulikke omadusi ning üheks neist on kroonilise nohu leevendamine.

Naturaalne õunaäädikas on õunasiidrist valmistatud äädikas, mida inglise keeles tuntakse kui apple cider vinegar ehk ACV. 

Tegu on tõhusa antibakteriaalse loodusliku tootega, mis sisaldab märkimisväärses koguses tähtsaid mineraale ning mikroelemente nagu näiteks kaalium, kaltsium, magneesium, fosfor, kloor, naatrium, väävel, vask ja raud.

Kroonilise nohu puhul tee nii: võta 0,5 liitrit vett, 34 puhastatud küüslauguküünt, 1 sl õunaäädikat ja lase kaetult seista 24 tundi. Hinga seda läbi nina sisse umbes veerand tundi ja tee seda kolm korda päevas. Sisse hingamisel kata oma pea suure vannilinaga, et segu sissehingamine intensiivsem oleks.

Allikas: webmd

Sarnased artiklid