KUIDAS RAKENDADA OMA naiselikkust unistuste täideviimisel?

KUIDAS RAKENDADA OMA naiselikkust unistuste täideviimisel?

Naised, kas teadsite, et kõik on võimalik, kui arendate endas naiselikku väge? Kuid kuidas seda salapärast naiselikku väge arendada?! Kuidas saada lummavaks, veetlevaks, ihaldatud ja enesekindlaks naiseks? Kuidas saada naiseks, kelle soovid täituvad justkui iseenesest? Kuidas olla naine, keda toetab terve maailm?

Naised, kas teadsite, et kõik on võimalik, kui arendate endas naiselikku väge? Kuid kuidas seda salapärast naiselikku väge arendada?! Kuidas saada lummavaks, veetlevaks, ihaldatud ja enesekindlaks naiseks? Kuidas saada naiseks, kelle soovid täituvad justkui iseenesest? Kuidas olla naine, keda toetab terve maailm?

Sellest kõigest räägib arst-dermatoveneroloog, psühholoog Moskvast Galija Jafjasova seminaril „Naiselik vägi”, mis toimub 30.09–02.10.2016 Tallinnas Bliss Majas.

„Naiseliku väe” seminaril õpetatakse peent mitteverbaalset kommunikatsiooni, rafineeritud ideede ja soovide elluviimist. Tehakse tööd nii psühholoogilise, energeetilise kui ka informatiivse poolega. Harjutuste kaudu õpetatakse valima endale partnerit, kes vastab emotsionaalsele ja vaimsele tasemele. Seminari kuulajad saavad selgemini teada, milliseid mehetüüpe nad ligi tõmbavad ning õpivad seda vajadusel soovitud suunas muutma. Õpetaja suunab kasutama mitteverbaalseid tehnikaid soovitud tähelepanu saamiseks, jagab juhtnööre suhete tõelisest „liimist” ja alustaladest, keskendub seesmisele naiselikule ja mehelikule energiale ning nende harmoonilisele koostööle.

See, mis on ilus ja korras me sees, avaldub kaunina ka välismaailmas. Muutes soovitud suunas sisemaailma, muutub ka meie väline maailm. Pane endale mõttes näiteks selga imeilusad riided, sea naeratus suule. Kohe muutuvad ka rüht ja kõnnak. Tunneta, kuidas isegi ruum sinu ümber muutub.

Naist, kes on n-ö lainel, on soov vaadata ja tõeliselt imetleda, temas avaneb kogu naiselik ilu. Naise pilk muutub lummavaks, silmad säravamaks ja sügavamaks, kõnnak voolavamaks, olek nõtkeks ja enesekindlaks. Naiseliku laine seisund toob kerguse ja teadlikkuse enesest ja ümbritsevast. Lainel olles pole tarvis naisel ümbritsevaga võidelda, nagu teevad seda sageli mehed, ruum hakkab ise avanema, tegevused edenevad, maailm toetab.

Kui mehe maailm on paljuski väline, siis naise maailm on seesmine ja sageli pigem intuitiivne. Mees loob kaitsevälja laste ja naise ümber, naine loob sisemise ruumi, täidab selle armastuse ja hubasusega. Seminaril õpetatakse pöörama tähelepanu oma sisemisele ruumile, täitma seda kvaliteetsete omaduste ja tunnetega. Samuti õpetatakse läbi sisemise ruumi oma erinevaid eesmärke saavutama. Olgu selleks siis sobiva partneri ligitõmbamine või soovitud sündmuste juhtimine.

Ka mehe edu on suuresti naise kätes. Naisel on tohutu jõud ja ta võib aidata mehel väga kõrgele tõusta.

Naise tee seisneb selles, et ta teeb valikuid armastuse kaudu. Ka mehe edu on suuresti naise kätes. Naisel on tohutu jõud ja ta võib aidata mehel väga kõrgele tõusta. Ega ilmaasjata pole ütlust, et tugeva mehe taga on tark naine. Ilma naiseta ei teosta mees end täielikult – mees vajab targa ja armastava naise energiat. Eranditult igas naises on need omadused olemas, tuleb üksnes õppida neid kasutama.

Teemade ring, millest muuhulgas veel juttu tuleb, hõlmab õpetusi: kuidas kaitsta energeetiliselt oma meest ja lapsi; kuidas oleks tark toimida, kui mehe tähelepanu köidab teine naine; kui tähtis on see, mida toidu valmistamisel mõtleme; kuidas ebaõnnestunud suhtes kaotatud energia tagasi saada; mis on naise seitse arhetüüpi ja kuidas neid edukalt igapäevaelus kasutada, sh ravitsemisel, toetamisel, otsuste vastuvõtmisel, enesekehtestamisel ja paljus muus.