KUMMAL POOL SA voodis magad? See räägib sinu kohta nii mõndagi

Parem, vasak, vahet pole? On ikka küll! See, kummal pool sulle voodis magada meeldib, räägib sinu kohta nii mõndagi üllatuslikku. Näiteks võib see paljastada, kui palju sul sõpru on ja palju sa palka saad, vahendab ajakiri Me Naiset. 

Paljudel meist on kindel arusaam sellest, kummal pool ta istub. Mõni eelistab lennukis akna all istuda ja teine jälle vahekäigu lähedal. Mõni tahab restoranis ilmtingimata istuda kohale, kus ta näeb tervet saali, teisele piisab, kui vaid oma partnerit näeb. 

Üks elu olulisemaid valikuid on aga ka see, kummal pool sa voodis magada eelistad. Paarisuhtes kinnistub voodikoht üsna kiiresti ja naljalt seda enam ei muudeta. Kummal pool siis sulle magada meeldib?

Voodi suunas vaadates vasakul pool

Oled õnneseen! Nimelt on mitmetest uuringutest selgunud, et voodi vasakul poolel magajad on tõenäoliselt oma eluga tunduvalt rahulolevamad kui need, kes magavad paremal pool. Samuti armastavad nad oma tööd ja neil on palju sõpru. Samuti on nad varajased ärkajad. 

Paremal pool

Vaatamata oma nimele pole parem pool magajale kuigi hea. Uuringutes selgus, et vasakul pool magajad olid mitmetes eluvaldkondades tunduvalt edumakad kui paremal pool olijad. On aga üks asi, mille poolest nad oma voodikaaslasest edukamad on – neil on suure tõenäosusega suurem sissetulek. 

Magad seal, kus juhtub

Kõikidele inimestele pole oluline, kummal poolel nad magavad. Kuid millest see võiks rääkida, uuringutest ei selgu. Kas mõlemal pool magamine võib ehk kasulik olla? Näiteks saad mõlema poole parimad omadused? 

Uuringud ei anna vastust ka küsimusele, kumb oli enne: kas voodipool muudab inimest või teatud tüüpi inimesed valivad kindla voodipoole. Aga kui töö tundub tüütu ja elu on igav, siis soovitavad teadlased rutiinist välja astuda ning proovida magamist teisel poolel.