Kuninganna Elizabeth’i aluspüksid pannakse oksjonile! FOTOD

Inglismaa kuninganna Elizabeth'i üsnagi ebaseksikad aluspüksid pannakse varsti oksjonile ning kõrgeima pakkumise teinud osalejal on võimalus need enda valdusesse saada, kirjutab meelelahutuslehekülg TMZ.

Inglismaa kuninganna Elizabeth’i üsnagi ebaseksikad aluspüksid pannakse varsti oksjonile ning kõrgeima pakkumise teinud osalejal on võimalus need endale saada, kirjutab meelelahutuslehekülg TMZ.

Arvatakse, et aluspüksid lähevad müüki umbes 7000 euro eest. Sama hinnaga müüdi paar aastat tagasi maha ka kuninganna Victoria (1819-1901) ihupesu. Need kuninglikud püksid lähevad haamri alla samal enampakkumisel.

Meelelahutuslehekülje sõnul on kuninganna aluspüksid kuulunud samale mehele üle 40 aasta. Kuid kuna kuulus Miami playboy Joseph de Bicske Dobronyi suri käesoleva aasta juunis, otsustati mehe varandus edasi müüa.

Dobronyi sai aluspüksid endale arvatavasti sõbra käest. Sõber oli oma sõnade kohaselt 1968. aastal varastanud need eralennukist. Sama lennukiga oli eelnevalt reisinud kuninganna Elizabeth, kes lahkus pardalt aluspükste võrra vaesemana.

Vaata pilte siit

 

Buduaar.ee