Kurvikas modell kurdab: kõhna modelli seljas näevad riided paremad välja kui minu seljas

Kurvikas modell kurdab: kõhna modelli seljas näevad riided paremad välja kui minu seljas

Maailmas hetkel üks edukamaid pluss-suuruses modelle, Tara Lynn, kes on oma kehaga alati rahul olnud ning igat oma kurvi armastab, tunnistas hiljuti meediale, et ka tema arvates näevad riided 0 suurust kandvate modellide seljas paremad välja kui kurvikate naiste seljas. Tara, kes kaunistab ka novembrikuu Hispaania Elle ajakirja kaant, tõi välja ka põhjenduse, miks ta nii arvab. Kuid see ei tähenda, et pluss-suuruses modellidel tööd vähe oleks – vastupidi, üha enam kasutatakse neid kõikvõimalikes reklaamkampaaniates ning viimasel ajal napsavad kurvikad modellid suuri lepinguid isegi kõhnade modellide ninade alt. 

Maailmas hetkel üks edukamaid pluss-suuruses modelle, Tara Lynn, kes on oma kehaga alati rahul olnud ning igat oma kurvi armastab, tunnistas hiljuti meediale, et ka tema arvates näevad riided 0 suurust kandvate modellide seljas paremad välja kui kurvikate naiste seljas. Tara, kes kaunistab ka novembrikuu Hispaania Elle ajakirja kaant, tõi välja ka põhjenduse, miks ta nii arvab.

Kuid see ei tähenda, et pluss-suuruses modellidel tööd vähe oleks – vastupidi, üha enam kasutatakse neid kõikvõimalikes reklaamkampaaniates ning viimasel ajal napsavad kurvikad modellid suuri lepinguid isegi kõhnade modellide ninade alt. 

Vaatamata sellele, et ülikõhnade modellide propageerimist üritatakse vähendada, soovivad tippmoeloojad oma show’des kasutada siiski vaid piitspeenikesi modelle. Miks? Pluss-suuruses modelle esindav Tara Lynn tunnistas hiljuti, et naisel, kellel on rasvavoldid, on väga raske riideid reklaamida, sest mida rohkem rasva naise kehal on, seda inetumad riided tema seljas välja näevad. “Ma saan väga hästi aru, miks disainerid eelistavad moeshow’des kasutada peenikesi naisi, sest riided istuvad nende seljas paremini ja sinna pole midagi parata. Olen sellega leppinud. Meie, kes me oleme kurvikad modellid, sobime aga ideaalselt näiteks parfüüme või meigitooteid reklaamima ning ma olen väga õnnelik selle üle, et viimasel ajal kasutatakse erinevates reklaamkampaaniates just kurvikaid modelle,” kommenteerib Tara.

Tara, kes on ka värske H&M rannariiete kampaania modell ning on läbi aegade lausa mitme moeajakirja kaant kaunistanud, ei tunne end halvasti, et teda show’des ei kasutata ning ta on leppinud faktiga, et päris tippmodelliga võrdväärseks ei tunnista teda keegi kunagi, kuid fakt on see, et ka kurvikad modellid on hakanud rohkem teenima ning ka kõhnade modellide reklaamkampaaniaid endale võitnud. 

Allpool olevatel fotodel on pluss-suurus modellid  Crystal Renn ning Robyn Lawley

Allikas siin