LAUSRÕVE HÜGIEENIVIGA, mida paljud naised teevad

Oma hügieeni eest hoolitsemine on iseenesest mõistetav tegevus ning sel põhjusel käib tavaline inimene iga päev duši all ning kasutab erinevaid nahahooldustooteid, ent siiski tehakse tihtipeale just hügieenilist aspekti silmas pidades üsnagi inetuid vigu.

Oma hügieeni eest hoolitsemine on iseenesestmõistetav tegevus ning sel põhjusel käib tavaline inimene iga päev duši all ning kasutab erinevaid nahahooldustooteid, ent siiski tehakse tihtipeale just hügieenilist aspekti silmas pidades üsnagi inetuid vigu.

Üks kõige jubedamaid neist on tegevus, mis järgneb dušikabiinist välja astumisele. Nimelt kinnitavad uuringud, et paljudel naistel on vaid üks rätik, millega nad ennast iga päev kuivatavad ning seda kasutatakse nii näo kui ka kogu keha kuivatamiseks. Kui aga mitu päeva järjest kuivatada oma nägu, keha ja intiimpiirkonda sama rätikuga, hakkavad levima bakterid, mis võivad tekitada ärritusi ja isegi põletikke.

Tegelikkuses peaks alati olema kaks erinevat rätikut, millega ennast kuivatada – üks näole ja teine kogu kehale ning kaks korda nädalas tuleks mõlemaid rätikuid ka pesta, et bakterite teket vältida.

Allikas: redbookmag