LILLEHOROSKOOP: mis lill sa oled ja mida see sinu kohta reedab?

8 kommentaari
LILLEHOROSKOOP: mis lill sa oled ja mida see sinu kohta reedab?

Sünnikuupäev pole pelgalt tühine number, vaid see võib inimese tuleviku ja ka tema olemuse ning iseloomu kohta nii mõndagi põnevat rääkida. Lillehoroskoop jaotab inimesed 36 erineva lillesordi vahel ära vastavalt sündimise kuupäevale ning toob välja nende eripärad, tugevused ja nõrkused.

Sünnikuupäev pole pelgalt tühine number, vaid see võib inimese tuleviku ja ka tema olemuse ning iseloomu kohta nii mõndagi põnevat rääkida. Lillehoroskoop jaotab inimesed 36 erineva lillesordi vahel ära vastavalt sündimise kuupäevale ning toob välja nende eripärad, tugevused ja nõrkused.

Mis lill oled sina ja mida see sinu kohta reedab – loe allpool lähemalt! Leia lillenimede juures olevate kuupäevade vahemike seast üles oma sünnikuupäev ja vaata, mida see lill sinu kohta ütleb.

KOLLANE EMAJUUR 1.01-10.01

See südamesoojust sümboliseeriv lilleke tundub olevat salapärane, kuid tema loomus on tegelikult lihtne – saladuslikkuse ja kinnisuse taga pole midagi muud kui häbelikkus. Selle märgi all sündinud inimene püüdleb visalt eesmärgi poole, kuid on vastuvõtlik külmetushaigustele. 

KARUOHAKAS 11.01-20.01

Et talle ei pöörata kuigi palju tähelepanu, püüab ta sageli väevõimuga silma paista ja topib pidevalt oma nina igale poole. Mõnikord võtab ta endale üle jõu käivaid ülesandeid, mille täitmisest ta peagi loobub. Selline käitumine tekitab teistes sageli pahameelt, mistõttu karuohaka peamine iseloomujoon – headus – jääb neil tihti kahe silma vahele. Ta on suurepärane sõber ja perekonnainimene ning hea alluv.

ÕLGLILL 21.01-31.01

Õlglill on tuhm ja üsna silmatorkamatu. Teisalt tekitab tema elegantsus teistes tihtipeale hoopis kadedust. Õlglillel on piisavalt energiat, et kõikidest raskustest üle saada ning ta võidab pahatahtlikud inimesed üsnagi kergelt oma poolele.

PUUVÕÕRIK 1.02-10.02

Puuvõõriku naine paistab silma uudishimulikkuse ja kerglase käitumise poolest. Ta on riskilembeline ning suudab mehi kergelt võluda. Mehed, kes on selle lille märgi all sündinud, peaksid aga naiste tähelepanu võitmiseks tegelema spordiga. See hoiab nad terved ja atraktiivsed.

BELLADONNA 11.02-19.02

Selline naine on külm kaunitar, kelle tähelepanu võita on raske, sest ta teab oma väärtust ja paneb mehed proovile. Ta valib endale väga hoolikalt partnerit ning see võib võtta aega.

MIMOOS 20.02-28.02

Mimoos on ülitundlik ja kannatab väga, kui tema tööd alahinnatakse. Ta täidab oma tööülesandeid väga pingsalt ning on sageli ülekoormatud. Ta ei puhka ka siis, kui ta tegelikult peaks seda tegema. Heakskiit on tema jaoks ääretult oluline. 

MOON 1.03-10.03

Mooni ilu on uimastav nagu oopium. Tema võimusesse sattuda on kerge, sealt välja pääseda aga raske. Tema elu ei ole kerge, ent ta on võimeline saama üle takistustest ning saavutama edu. Tema tervisele mõjuvad kõige paremini köögiviljad. 

LIILIA 11.03-20.03

See veetlev ja rafineeritud lill peidab endas saladusi, millest vaid vähestel õnnestub haruharva osa saada. Teda iseloomustavad teesklus, pisipettused ja flirt. Kõigest hoolimata oskab liilia olla täiuslikult õnnelik.

DIGITAALIS 21.03-31.03

Selle lille märgi all sündinud inimesed on nii välimuse kui ka iseloomu poolest silmatorkavad. Digitaalise pea töötab selgelt ja kiiresti ning ta leiab väljapääsu ka kõige keerulisematest olukordadest. Ta säilitab alati enesevalitsuse, kuid tema närvid kuluvad kiiresti. 

MAGNOOLIA 1.04-10.04

Magnoolia peamisteks iseloomujoonteks on auahnus ja soov olla kõikjal esimene. Paraku on tema positsioon ühiskonnas enamasti nõrk, sest ta ei suuda arvestada teiste nõuannetega, millest talle tegelikult kasu võiks olla.

HORTENSIA 11.04-20.04

Hortensia on suuremeelne ja helde ning armastab prassida, ent tema kerglane loomus muutub teistele mõnikord tüütuks: nad ootaksid temalt pigem asjalikumat abi. 

DAALIA 21.04-30.04

Uhke daalia soovib leida igas olukorras kuldset keskteed. Maksimalism takistab teda sageli saavutamast seda, mida ta südamest ihkab. Tal ei maksa kunagi loota täiuslikkuse saavutamisele, sest see ei juhtu ja toob kaasa kurbust. Ta peaks oma jõuga rohkem arvestama ja endale lihtsamaid eesmärke seadma.

PIIBELEHT 1.05-10.05

Piibelehel on helde ning avatud süda ning seetõttu võib ta kergesti langeda mõne pahatahtliku isiku ohvriks. Ta on ülevoolavalt agar, mis võib mõnes inimeses pahameelt tekitada.

PORTULAK 1.05-21.05

Umbusklik ja ettevaatlik portulak ootab ja kardab alatasa mõnda riugast isegi oma armsamalt. Portulakiga on nii tööl kui ka kodus väga raske suhelda. Armastuses tuleb teda hoida ja hellitada ning siis tasub ta selle eest mitmekordselt.

KUMMEL 21.05-31.05

Kummelit on raske mõista: ei tea iial, kas tema kavatsused on tõesed või peitub nende taga midagi halba. Tal on veetlev välimus, ent ta on salakaval ning võib edu saavutamise nimel tuua ohvriks ka töökaaslase. Temaga suheldes tasub ettevaatlik olla, sest ta on auahne ja takistamatu.

KELLUKAS 1.06-11.06

Konservatiivne inimene, kes võib endast välja minna ka kõige väiksema asja peale. Ta on kodulembene ja lihtne inimene, kes vajab enda ümber usaldusväärseid inimesi. 

KARIKAKAR 12.06-21.06

Selline inimene ei paista silma ei romantilisuse ega julgusega. Ta on vaikse loomuga – kodusistuja ja kõrvaltvaataja, kes muuseas armastab ka teistest taga rääkida. 

TULP 22.06-1.07

Tulp-mees on kahtlemata Don Juan, keda enamik sündmusi ja inimesi külmaks jätab. Selle märgi all sündinud naine on väga iseteadlik ja energiline ning tema tähelepanu on raske võita. Selliste naiste abikaasad on sageli õnnetud. 

VESIROOS 2.07-12.07

Seda märki iseloomustavad ühtaegu nii vesi, maa kui õhk. Ta on väga mitmekülgne isiksus, kes tunneb end hästi erinevates olukordades ning ei karda väljakutseid. Kõik takistused, mis tema teele satuvad, saavad üsnagi kergelt ületatud. 

KANNIKE 13.07-23.07

Ehkki kannike hoiab end varju, äratab ta üldist tähelepanu. Ta on alati valmis päikese kätte tulema, et võtta seda, mis õigusega talle kuulub.

KIBUVITS 24.07-2.08

See on kõhkleja, kes ei lase end kergelt püüda. Kibuvitsa kaitsevad okkad, milleta ta elu oleks väga raske.

PÄEVALILL 3.08-12.08

Olles leidnud endale päikese all kindla koha, ei lase ta end edusammudest pimestada ega konfliktidest heidutada, vaid rühib aina edasi.

ROOS 13.08-23.08

See on lillede kuninganna, kes tekitab teistes sulaselget kadedust. Roosi vastu punutakse intriige, et tõrjuda teda talle kuuluvalt kohalt või teenitud tasust ilma jätta. Roosi on raske enda poole võita, sest ta hoiab okkaid enda kaitseks ja võib teha haiget.

DELFIINIUM 24.08-2.09

See on askeet. Enese suhtes vähenõudlik, nõuab ta palju teistelt inimestelt. Ta peab õppima oma salaunistusi vaos hoidma ning rohkem teiste inimestega arvestama.

NELK 3.09-11.09

Ei ole teist nii otsekohest inimest kui nelk. Ta on otsiva loomuga ning see omadus ei pruugi teistele sugugi meeldida. Nelk jääb alati oma arvamuse juurde, tema jaoks on tähtsaim kaitsta tõde.

ASTER 12.09-22.09

Looduses on astrid sügisnukruse leevendajad. Samamoodi peletavad selle märgi all sündinud inimesed oma lõbusa iseloomuga süngust ja pimedust. Selliseid inimesi oskavad hinnata nii alluvad kui ülemused. Nad on positiivse õhkkonna loojad.

KANARBIK 23.09-3.10

Kanarbiku märgi all sündinud inimesed paistavad silma rafineerituse poolest. Tööl on nad asendamatud spetsialistid ning teavad ka ise oma käte ja oskuste hinda. Kanarbik on hea kaaslane, kes ei jäta sõpra hätta.

KAMEELIA 4.10-13.10

Meeldiva välimuse ja rafineeritud käitumisega inimesed, kelles peitub kõige selle kõrval ka palju julgust ja lapsikust. Kameelial on head näitlejavõimed.

SIREL 14.10-23.10

See taim on õitsele puhkemise, värskuse ja nooruse sümbol. Sirel abistab meeleldi teisi. Teda ärritavad lipitsejad ning ta eelistab end nendest eemale hoida. 

FREESIA 24.10-2.11

Selle märgi all sündinuid iseloomustavad julgus, visadus ja kangekaelsus, mis võivad vahel talle endale kahju teha. Enamasti on sellised inimesed sümpaatsed ja tõusevad tänu sellele jõudsalt ametiredelil. Freesia peaks püüdma olla diplomaatilisem.

ORHIDEE 3.11-12.11

Sellised inimesed paistavad silma oma salapärase ja mõistatusliku olemuse poolest. Orhidee kahtleb sageli inimestes ja nende kavatsustes, mistõttu satub ta tihti kaaslaste ja ülemustega vastuollu. Ta peaks oma tervist rohkem hoidma ja mitte liialt üle pingutama endale seatud eesmärkide poole rühkimisega.

POJENG 13.11-22.11

Pojengil pole põhjust tervise pärast muretseda, sest tema tervis on väga tugev ja suudab vastu panna igale haigusele. Elus peaks ta olema järjepidevam, sest vaid nii suudab ta lõpuni viia ülesanded, mis talle ette on määratud. 

GLADIOOL 23.11-2.12

Sellised inimesed ei paista silma just eriliste annetega, ent sellegipoolest on nad väga töökad ja kohusetruud ning võivad oskusliku suunamise korral saavutada suurt edu. Gladiool ei ole kiidukukk.

VÕILILL 3.12-12.12

Võilill on soojuse sümbol. Selle märgi all sündinud inimene armastab värsket õhku ja kerget tuult, ega suuda elada tähelepanuta. Võilill on ekstravagantne ning võib tihti hea maitse piirist üle minna ja kehtivaid norme eirata. Kui tema tööd kritiseeritakse, on tal enda kaitseks alati ette näidata häid tulemusi.

LOOTOS 13.12-22.12

See on puhtuse sümbol. Harjumatust ja ebatavalisest mõtteviisist tingituna on ka lootose käitumine omapärane ning seetõttu laseb ta nii mõnegi väärtuse käest. Teiste inimestega suheldes peaks ta olema paindlikum.

ALPI-JÄNESEKÄPP (eedelveiss) 23.12-31.12

Sellisel inimesel on kõik omadused, et olla hea sõber. Ennekõike on ta väga ustav ja rahulik, kuid keerulises olukorras võib ta siiski kannatuse kaotada.

 

Allikas: “Saatusemärgid 2”, Kirjastus Sünnimaa, 2000