Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

LUISA RÕIVAS paljastas tegeliku tõe seoses oma treeningutega

erakogu

Buduaar

Luisa ja Taavi Rõivas võtsid vastu ääretult keeruka väljakutse, milleks on osalemine triatlonil.

Treeningud käivad täies hoos ja Luisa otsustas, et ta annab teada, kuidas tal siis läinud on.

“Proovin kõik treeneri poolt treeningkavasse pandud ülesanded ära täita. Kuigi ma ei saa öelda, et ei ole olnud hetki, kus ma loobun, sest vaim ja füüsis on väsinud. Õnneks läheb see järgmiseks päevaks üle ja pigem on tekkinud tunne, et kui treeningkavas tegevus puudub, siis tekib endal tunne, et midagi peaks ikkagi tegema.
Ujumisega olen hetkel rahul, krooli liigutused hakkavad vist juba vaikselt seda ka meenutama ja vettehingamise rütm on juba peaaegu paigas, mis lubab ka pisut pikemaid otsi ujuda. Eks ole näha, mis sellest kõigest meeles on, kui basseinid taas avanevad,” tõdeb Luisa.

Naine lisab veel: “Rattatrennid teen kodus wattBike peal ja ei saa öelda, et see mingi rahulik ja mõnus sõitmine oleks, pigem ikka higine rassimine ja vaikselt tekib soov õue saada koos rattaga. Jooksmisest ma hetkel ei räägi, sest seda ma sisuliselt veel teinud ei ole. Küll, aga tempokaid jalutuskäike … nii et olen elus ja sihin ikka starti 7. augustil, iseasi, kas ma ka finišisse jõuan. Taavi on ilmselgelt mõned tunnid varem juba finišis kui mina rattalt maha olen alles astunud,” naerab Luisa.

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness