LUISA RÕIVAS PALJASTAS väga valusa tõe seoses oma treeningutega

pilt: erakogu

Buduaar

Kolme lapse ema Luisa Rõivas pole eales varem pidanud nii palju trenni tegema, ent suur eesmärk on seatud ja enam alla anda ei saa.

Hiljuti jagas Luisa värskeid ja ühtlasi ka valusaid emotsioone sellest, kuidas tal siis tegelikult triatloniks treenimisega läheb.

“Üha rohkem tundub, et elu segab triatloniks valmistumist. Püüan mõistusega võtta ja sellest mitte liialt stressi minna. Kui eelmisel nädalal oli trenne pisut üle seitsme tunni ja sellele eelneval isegi kümme tundi, siis sel nädalal sain vaevu viis ja pool tundi kokku. Eks tegemisi on palju, siis jäävad kõik lapsed korraga haigeks ja muu elu vajab ka korraldamist, muru niitmist jne. Rattasõit on mulle väga meeldima hakanud. Täna kukkusin ka esimest korda. Küünarnukk on katki, aga muud kohad õnneks piirdusid sinikatega. Tõusin ikka püsti ja mõtlesin, et sõidan tagasi koju, aga siis ikka ei tahtnud, et nii lühikeseks see ring jääks ja rühkisin valuga edasi. Ise samal ajal mõeldes, et kui kipitab järelikult ikka on seal riiete all verd ka,” tõdeb naine.

Luisa nendib, et jooksmisega on tal kindlasti vaja veel tegeleda. “Jalad annavad tunda ja see ei ole kuigi hea. Ujumine basseinis meeldib mulle jätkuvalt. Järvede osas ma nii kindel muidugi ei ole. Kokkuvõtvalt: “Kui on tahtmist, kui on usku, kõik on võimalik”.”