Reklaam sulgub sekundi pärast

MAAGILINE KÜLMKAPINIPP: lame kõht garanteeritud

Pole naist, kes ei tahaks olla saleda ja treenitud figuuriga, ent paljude jaoks jääb see vaid kättesaamatuks unistuseks, sest kiire elutempo kõrvalt on raske oma keha vormi ajada. Õnneks on aga olemas nippe, mis toimivad absoluutselt alati ja mille järgmine on lihtsam, kui arvatagi võiks.

Pole naist, kes ei tahaks olla saleda ja treenitud figuuriga, ent paljude jaoks jääb see vaid kättesaamatuks unistuseks, sest kiire elutempo kõrvalt on raske oma keha vormi ajada. Õnneks on aga olemas nippe, mis toimivad absoluutselt alati ja mille järgmine on lihtsam kui arvatagi võiks.

Siinkohal toome välja ühe geniaalse külmkapiga seonduva nipi, mis tõepoolest toimib ja mida kindlasti tasub proovida.

Võta tükike paberit ja pastakas ning tee oma külmikus põhjalik inventuur - pane kirja kõik, mis sul kapis alles on ning nüüd viska ära kõik need tooted, mis sa tead, et on ebatervislikud. Enamik naisi teab väga hästi, et vorst, kalapulgad, külmutatud pitsa ja majonees ei ole sugugi tervislikud ja antud nimekirja koostamise eesmärgiks ongi vabaneda kõigest ebatervislikust.

Nüüd kleebi oma külmkapile, millest on kõik ebatervislik välja visatud, silt, kus on kirjas need tooted, mis sul kapis alles on ja mis on tervislikud. Vaata see nimekiri karmi pilguga üle ja iga kord, kui sa poest midagi koju ostad, lisa info ka paberile - reegel on lihtne - sellele paberile ei tohi jõuda mitte ühtegi ebatervislikku toodet.

Kui sa oled juba korra end käsile võtnud ja selle nimekirja koostanud ning ebatervisliku toidu kapist välja visanud, siis see annab uut energiat ja tahet jätkata samas vaimus. Väga lihtne on järgida ainult üht reeglit - külmkapil oleval paberil peab kirjas olema kõik, mis sul külmkapis on ja seal ei tohi olla mitte ühtegi ebatervislikku toodet.

Allikas: youbeauty