Magamistoaprobleemid, mida saab lahendada!

7 kommentaari

Oled kallimaga just magamistuppa suundumas, kui tuleb meelde, et päeval jäid kõik liiga isiklikud asjad mööda tuba laiali. On piinlik ja otsustate tagasi diivanile suunduda, kuid siis ei tunne sa ennast enam mugavalt ning abi ei ole ka ootamatult välja pakutud eksperimendist. Kõik need on sellised pisikesed häirivad tegurid, mis viivad romantilise meeleolu nulli ning suurepärasest seksist ei pruugi enam midagi välja tulla sellel korral. Õnneks on kõike võimalik leevendada.

Oled kallimaga just magamistuppa suundumas, kui tuleb meelde, et päeval jäid kõik liiga isiklikud asjad mööda tuba laiali. On piinlik ja otsustate tagasi diivanile suunduda, kuid siis ei tunne sa ennast enam mugavalt ning abi ei ole ka ootamatult välja pakutud eksperimendist. Kõik need on sellised pisikesed häirivad tegurid, mis viivad romantilise meeleolu nulli ning suurepärasest seksist ei pruugi enam midagi välja tulla sellel korral. Õnneks on kõike võimalik leevendada.

Oma keha mitte tundmine
Paljud naised kogevad orgasmi esimest korda üksi, sest erinevalt meestest, ei kulge naiste orgasm nii kergelt. Samal ajal, kui temal on raske kontrollida ootamatut erektsiooni või lausa orgasmi avalikus kohas, siis enamus naistel on asi hoopis vastupidi. 95% naistest, kes masturbeerivad, saavutavad orgasmi sel viisil. Väidetavalt on naisel, kes ei ole kunagi masturbeerinud, äärmiselt raske oma elus orgasmi saada.
Kuidas sellest üle saada? Kui sa ei saa orgasmi nagu sooviksid, tee pingutus väljaselgitamiseks, miks see nii on. Katseta erinevaid eneserahuldamise tehnikaid ja puudutusi kuni tabad midagi, mis on jätkuvalt eduline ja partneri-sõbralik. Pööra sellele tähelepanu ka seksi ajal. Saa teadlikuks mis pakub sulle mõnu ja mis ei ole nii mõnus.
Paljud inimesed arvavad, et seksuaalelu heaks ei peaks tööd tegema – levinud on pigem arvamus, et kõik on nii nagu see on. Unusta selline mõtteviis, suurepärane seks ei ole lihtsalt midagi, mis juhtub, seda võib ka tekitada. Me ju võtame iseenesest mõistetavalt, et meie näonahk vananeb ja vajab värske ning ilusana säilimiseks vaeva – miks siis arvame, et seks ja armastus ei vaja pingutust?

Iiveldustunne
Paljudele on oraalseksist saadav orgasm palju intensiivsem. Seega tundub suur patt jätta oma armastatud partner sellisest lõbust ilma. Samas, ei ole just eriti erutav, kui mees näeb naist oma peenisele lähenevat nina krimpsutades ja vastumeelsust väljendav nägu peas. Harvad ei ole juhud, kui naised toovad suuseksist loobumise põhjuseks iiveldama ajava lõhna.
Kuidas üle saada? Lahendus on lihtne – võtke asi ette peale duši all käimist. Ka siis, kui tema pakub sulle mõnu, on enesekindlam ja mõnusam tunne, kui oled vahetult enne "platsi säravalt puhtaks pesnud". Kui aga tekib lämbumistunne, on lahenduseks tihti vaid asendi muutmine. Kasutage asendit, kus sina oled juhtiv ning omad olukorra üle kontrolli. Mis puutub neelamisse, siis paljud mehed ei pahanda kui sa seda ei tee. Et ei tekiks aga imelikku olukorda, püüa enne tema lõpetamist oma suu eemaldada ning jätkata stimuleerimist käega.

Passiivsus
Kui ootad alati, et su partner algataks seksi, jääd paljust ilma. Võim on läbi ajaloo olnud huvitav nähtus – see paneb inimesi hulle tegusid tegema. Võim erutab ja miski ei tekita seksikamat tunnet, kui olla see, kes juhib mängu ja teab täpselt, mis juhtub järgmisena. Kui sa tavaliselt oled tagasihoidlikum pool, on ootamatu käitumine üllatuseks mõlemale poolele ja lusti jätkub rohkem kui küll.
Oma tagasihoidlikkusest ja passiivsusest üle saamiseks tee ise esimene samm nii tihti kui võimalik. Inimeste puhul on oluline harjumus. Meie kehad harjuvad rutiiniga ning tegevused muutuvad automaatsemateks. Kui keha harjub hea seksi ja orgasmiga, nõuab ta seda iseenesest juurde. Algselt ennast pisut sundides ja ergutades jõuad ühel hetkel staadiumisse, kus ise mehe kallale asumine on nii loomulik.

Eksperimenteerimise kartus
Su partner tahab, et oleksid riietatud ettekandjaks? Mängida Twisterit paljalt? Või mis iganes veel. Kas hüüatad ehmunult „mis sa veel ei taha?“ Me kõik oleme erinevad ja kui temale pakub mõni tegevus rõõmu, siis miks mitte katsetada midagi uut. Ja mis siis kui see on midagi, mida inimesed tavaliselt ei tee. Kes tahakski olla keskpärane? Muidugi niikaua kui keegi ei saa füüsiliselt või emotsionaalselt kannatada, on seiklused vaid elu rikastavad. Kui keeldud pidevalt igast tema tehtud ettepanekust, et teie seksuaalelu rikastada, saadad iga kord välja signaali hoolimatusest.
Võta omaks mõtlemisviis, et proovida võib ju ikka ja eriti oma kallima rõõmuks. Kui sa tõesti ei soovi pakutut teha või see ajab sulle hirmujudinad peale, siis proovi tema indu mitte päris nulli tõmmata, vaid kohanda kõike sulle sobivaks. Või paku hoopis välja omapoolne uus vallatus. Oma seksuaalse silmaringi avardamine ainult lisab elule vürtsi.

Piinlikkud hetked
Oi neid ootamatuid olukordi kui tahaks piinlikkusest maa alla vajuda. Ühel hetkel on meeleolu väga romantiline ja siis see juhtub … Avastad, et päevad on saabunud varem kui ootasid. Või oled unustanud oma musta pesu laiali mööda tuba, gaaside eraldumisest rääkimata.
Tegelikult võid kohe alla anda, lootes, et mingeid pisikesi üllatavaid ja piinlikke hetki ei teki. Need lihtsalt juhtuvad ning alati ei pruugi need ilmtingimata tähendada ainult halba. Mida lähedasemaks inimesed saavad, seda vähem on asju, mida on võimalik varjata. Hiljem on need tahan-maa-alla-vajuda-hetked aga hoopis naljakad ja lähendavad.

/Kelli Kuldma/