MALLUKAS AVALDAS, kuidas tal uute rindadega tegelikult läheb

erakogu

Buduaar

Blogija Mallukas käis eelmisel nädalal rinnasuurendusoperatsioonil ning tõdeb, et tal polnud õrna aimugi, mida see endaga tegelikult kaasa toob.

Positiivse nüansina mainib ta, et olukord pole üldse nii trööstitu. “Ma olin valmis olema palju abitum, kui ma tegelikult olnud olen. Kujutasin ette, kuidas ma ei saa ise riidesse või pesta või üldse mitte midagi, aga ma sain juba kolmandal päeval (vaevaliselt) külili magada, et ma olen päris imestunud, kui ma loen teiste kogemusi, et olen siin neli nädalat ainult sellili maganud. Et kas mõni taastub siis tõesti nii palju kauem? Mul on pigem see mure, et ma unustan vahepeal ära, et ma ei tohiks mõnda asja teha, et aju ei jõua kehale järele. Lambist oleks ükspäev ennast rahumeeli kõhuli sättinud või Martat tõstnud jne. Et pigem pean endale meelde tuletama, et ma ei tohi, mitte, et ma ei saaks,” nendib ta.

Küll aga tunneb Mallukas justkui ta oleks väga palju kaalust juurde võtnud. “Ma tunnen ennast kuidagi paksuna. Ma ei tea, ei oska seletada, kas asi on selles, et ma olen nädal aega rahumeeli diivanilohus laisklooma mänginud, või selles, et need rinnad kuidagi nii suured on, või ma ei tea mis toimub, aga mulle tundub visuaalselt, et ma olen 23763 kilo juurde võtnud. Tegelikkuses olen kolm, alles eile kaalusin.”

Loe ka Malluka blogist SIIN.