MARI-LEEN ALBERS tegi avameelse pihtimuse oma kehakaalu teemal

Mari-Leen
pilt: erakogu

Buduaar

Blogija Mari-Leen Albers on elu jooksul lugematul arvul erinevaid dieete proovinud ning isegi maovähendusoperatsioonil käinud, kuid ka tänasel päeval tõdeb naine, et ta on paks.

Selles ei näe Mari-Leen aga mitte midagi negatiivset.

“Mu meelest on kurvikas just selline “no ei taha öelda, et sa paks, ütlen ilusamini … ” nagu misasja, paks on paks. Ma olen paks ja siis? Mu meelest pole see mingi sõna, mille peale solvuda või mida paks kuulda ei võiks. Ma ilmselt olengi mingi imelik – mind ei koti kui keegi arvab, et ma olen paks. Ma pole pime, ma tean, et ma ei ole täiuslik, aga mind absoluutselt ei sega mu enda keha. Või õigem oleks öelda ülekilod,” muigab kahe lapse ema.

Mari-Leen tõdeb, et ka siis, kui ta 111 kilogrammi kaalus, ei pidanud ta end inetuks. “Ka 111kilosena vaatasin ma peeglisse, et jah, ma olen suur, aga kurat, kui ilus. Täna ma saan aru, et ma olen kergemana ilusam, aga ma meeldin endale igas kaalus. Ma tean, et mul on parema väljanägemiseni veel piisav tee minna, aga ma ei saa öelda mitte kuidagi, et ma oleks täna kole,” nendib ta.

Loe täispikka postitust SIIN.