MARIMELL DIEEDIL: kolmekesi kokku 30kg kaalukaotust

erakogu

Buduaar

Marimell.eu blogijad Meelis ja Mari-Leen võtsid teist korda ette Dr Simeonsi dieedi, kuid seekord koos blogilugeja Ainiga. Kokku õnnestus kolmekesi kuu ajaga maha raputada üle 30 lisakilo.

Dr Simeonsi dieet pani kaalunumbri vähenema

“Ma olin aastaid samas kaalus, olenemata maovähendusoperatsioonist jäi kaal ühel hetkel seisma ja 70kg pealt ei liikunud pärast sünnitust umbes neli aastat grammigi, kuniks ma võtsin kokku oma julguse ja proovisin Dr Simeonsi dieeti,” räägib Mari-Leen.

Aasta tagasi tegi blogijapaar esimese dieediringi ning sai kaalunumbri õiges suunas liikuma. Kuigi tookord oli kaalukaotuse ootus pisut suurem, kui lõplik tulemus, õnnestus saavutatut aasta jooksul edukalt säilitada ning lisaks ka toitumisharjumusi paremaks muuta. “Meie söögilaud on muutunud kordades läbimõeldumaks ja tervislikumaks. Ei söö enam nii palju mingeid suvalisi asju, mis kuskil poes ette jäävad ja korvi lendavad. Ma vaatan ja kaalutlen ning mõtlen enne, kui ma midagi ostan,” lisab Meelis.

Varasemalt koosnes pere toidukord kartulist, tatrast, pastast või riisist koos lihaga, millele harva lisandiks rohelist. Uute harjumustega muutusid aga juurviljad ja salatid igapäevaseks liha ja kala kaaslaseks. “See ja mõistlikud toidukogused ongi aidanud meil kaalu säilitada,” kinnitab Mari-Leen, lisades et vahel lubab endale ka veidi patustamist.

Uued lemmikud toidumenüüs

Kuigi Dr Simeonsi dieedi juhendis on hunnik menüüsid, julgustab Mari-Leen reeglite piires loominguline olema ja ka ise retsepte välja mõtlema nii programmi kaalulangetuse kui kaalunumbri stabiliseerimise etapis. “Kuna ma olen väga mugav ja ei viitsi igat toidukorda eraldi teha, pealegi tahab Hedon ka muud vahelduseks salatile ja kanale, siis mulle meeldib pigem kombineerida ja ette teha. Valmistan suuremad kogused, arvutan välja kaloraaži ja jagan siis söögikordadeks, et vastaks reeglitele.”

Üheks lemmikuks seekordsel dieediringil oli pikkpoiss suvikõrvitsaga. “Segasin kokku 600g veisehakkliha, 400g suvikõrvitsat ja 40g rohelist sibulat koos maitseainetega ning küpsetasin fooliumisse keeratuna 180 kraadi juures 1 tund – imehea!”

Juba eelmisest dieedikorrast armastab blogijapaar kanafileed erinevates marinaadides. “Hommikusöögiks on hea variant ka omlett. Õhtud lõpetame vanast harjumusest viilutatud rohelise õunaga, ka dieedivälisel ajal,” jagab Mari-Leen kogemusi. Lisaks soovitab ta ka suppe julgemalt katsetada.

Tulemusi ei pea kaua ootama

“Kui meil esimese ringi ajal kukkus kaal kiiremini, siis sel korral oli minul isiklikult 200-600 g päevas see kadu kogu aeg. Mõni päev oli ka null. Aga olen väga rahul, sest ümbermõõtudes toimus suur muutus,” räägib Mari-Leen. Kleidid jäid juba paari nädalaga laiaks, kolmandal nädala oli tunda, kuidas parka keerleb seljas ja tuul puhub alt sisse. “Dr Simeonsi dieet aitas mul kokku kaotada 8,1kg ja ma ei saaks olla tänulikum!”

Meelisel õnnestus teise dieediringiga kaotada 7,3kg. “Meestel langeb õnneks kaalunumber kiiremini, seega mul oli sedavõrd lihtsam,” sõnab Meelis. Sama kinnitab ka blogija Ain, kes võttis julguse kokku ning alustas kaalulangetuse teekonda Marimelliga koos Dr Simeonsi dieedi abiga.

“Võtsin eesmärgiks kaotada vähemalt 10kg, kuid tulemuse saavutasin juba esimese nädalaga,” sõnab Ain, kelle lõpptulemuseks jäi 18,7kg kergem kaalunumber.

Aini, Mari-Leeni ja Meelise mõttevahetust Dr Simeonsi dieedi läbimise teemal näed siit videost:

Dr Simeonsi dieet on kaalulangetuse meetod, mis võimaldab 40 päevaga kaotada kiirelt, lihtsalt ja tervisele ohutult 8-15kg, sõltuvalt ülekaalu suurusest. Dieedipaketiga on kaasas personaalne dieedikonsultant, kes on programmi läbimise ajal toeks, vastab kõigile tekkinud küsimustele ning vajadusel aitab reeglite piires personaalseid lahendusi leida. Vaata lähemalt www.simeonsidieet.ee ning küsi konsultantidelt lisa!