MIDA SEE TÄHENDAB, kui need jooned peopesadel kokku jooksevad?

MIDA SEE TÄHENDAB, kui need jooned peopesadel kokku jooksevad?

Kas teadsid, et tegelikult on tulevikku piilumine võimalik? Et sa võid päriselt teada saada, mis on sinu saatus? Tuleb välja, et sinu peopesad võivad sulle rääkida sinu saatuse kohta nii mõndagi – milline on su armuelu või kuidas läheb sul karjääris. Kes meist ei tahaks teada, milleks me loodud oleme ning milleks meil tegelikult kõige enam potentsiaali on?

Kas teadsid, et tegelikult on tulevikku piilumine võimalik? Et sa võid päriselt teada saada, mis on sinu saatus? Tuleb välja, et sinu peopesad võivad sulle rääkida sinu saatuse kohta nii mõndagi – milline on su armuelu või kuidas läheb sul karjääris. Kes meist ei tahaks teada, milleks me loodud oleme?

Täna on sinu õnnepäev, sest enam ei pea sa jooksma teadmiste jaoks ennustaja või mustlase jutule. Sinul endal võib olla võim, et teada saada, mis sind ees ootab. Selleks pead sa lihtsalt teadma, mida teha!

Keera oma mõlemad peopesad enda poole ja pane need peegelpildis kokku. Seejärel vaata lihtsalt esimest joont allpool oma väikeseid sõrmi. See joon teab sinu armuelu saatust! Just seetõttu kutsutaksegi seda abielujooneks.

Selle joone positsioonidel on kolm võimalust – nad on kas ühel kõrgusel, või on parem joon kõrgemal ja vastupidi. Mida need erinevad joonte positsioonid aga tähendavad?

1. Mõlemad käed on ühesugused
Oled hell, tundlik ja realistliku mõtlemisega. On võimalus, et sulle ei meeldi asjad juba esmamulje järgi. Ilmselt abiellud kellegagi, kes meeldib kõigile.

2. Parema käe joon on kõrgemal
Meeldid vanadele inimestele ning võimalus on, et abiellud endast vanemaga. Oskad hästi inimesi tunnetada ja sind ei huvita, mida teised sinust arvavad.

3. Vasaku käe joon on kõrgemal
Oled agressiivne, sulle meeldivad väljakutsed ning eelistad kirglikku suhet. Ilmselt abiellud välismaalasega, kuid sulle meeldivad kõik ilusad inimesed.

Vaatasime ka Buduaari kontoris kõigi käed üle ja tuli välja, et kõigil meil on mõlemad käed ühesugused. Ju siis!

Milline neist kolmest oled sina?

Allikas: Theeartchild.co.za