MIDA SINA UNES NÄED? Siin on 7 levinuimat unenägu ja nende tähendused

Meie unenäod on nagu öised telesarjad. Mõnikord juhtub aga nii, et meie aju otsustab sellise triki teha, et näitab meile sama unenägu aina uuesti ja uuesti. Siin on seitse kõige levinumat unenägu, mida inimesed alatihti nägema kipuvad - loomulikult koos tähendustega. 

Meie unenäod on nagu öised telesarjad. Mõnikord juhtub aga nii, et meie aju otsustab sellise triki teha, et näitab meile sama unenägu aina uuesti ja uuesti. Siin on seitse kõige levinumat unenägu, mida inimesed alatihti nägema kipuvad – loomulikult koos tähendustega. 

Lõksus olemine

Kui näed pidevalt unes, et oled kas kinnisesse ruumi lukustatud või puuri pandud, siis võib see tähendada, et oled hetkel oma elus väga suure pinge all. Võibolla on su töökohustuste hulk mäekõrgune või tuletab mõni teine kohustus end aina intensiivsemalt meelde.

Lendamine

Pidev unes lendamine tähendab, et oled hetkel millegi suhtes väga lootusrikas. Sulle tundub, et oled teatud eesmärgi saavutamisele väga lähedal. 

Hambutuks jäämine 

See unenägu tähendab, et tunned, justkui hakkaksid oma elus millegi üle kontrolli kaotama. Tunned ennast antud eluperioodil jõuetuna. 

Uppumine 

Su elus on hetkel midagi, mis muudab su väga ärevaks. Tunned, et see koorem surub sind pidevalt alla. 

Kukkumine 

Ka unes kukkumine näitab seda, et hakkad oma elu üle kontrolli kaotama. Seisad silmitsi paljude probleemidega. 

Alasti olemine 

Kui oled alasti avalikus kohas, siis tähendab see, et sul on teiste eest midagi varjata. Ehk mõni saladus, mida teiste eest varjata püüad? Alasti olemine võib ka seda tähendada, et tunned ennast ebakindlalt või haavatavana. 

Tagaajamine 

Kui sa unes kellegi või millegi eest põgened, siis tea, et sind ootab ees vastasseis, mille jaoks sa veel valmis pole. Võib ka tähendada seda, et oled püüdnud oma elus midagi või kedagi pikka aega vältida. 

rebelcircus.com