MIDA SINU VARVASTE pikkus sinu kohta reedab?

MIDA SINU VARVASTE pikkus sinu kohta reedab?

Tundub kummaline, ent nii see on – varvaste pikkus võib inimese kohta nii mõndagi põnevat paljastada! Vähemalt nii väidab portaal higherperspectives. Näiteks kui suure varba kõrval asetsev varvas on kõige pikem, on tegu sihikindla ja eduka inimesega, ent kui teine varvas on tunduvalt lühem, viitab see ebakindlusele…

Tundub kummaline, ent nii see on – varvaste pikkus võib inimese kohta nii mõndagi põnevat paljastada! Vähemalt nii väidab portaal higherperspectives.com. Näiteks kui suure varba kõrval asetsev varvas on kõige pikem, on tegu sihikindla ja eduka inimesega, ent kui teine varvas on tunduvalt lühem, viitab see ebakindlusele…

Allpool on välja toodud varvaste pikkused ja nende tähendused:

Kui sinu suur varvas on kõige pikem

Inimesed, kelle suur varvas on kõige pikem, on väga loomingulised ja taibukad. Sa suudad raamidest väljapoole mõelda ja probleemidele iseäralikke lahendusi leida. Teisalt kipud sa üsnagi järsk ja hajameelne olema ning liigud ühelt tegevuselt teisele ilma, et eelmine projekt korralikult lõpetatud saaks. Ka elus teed sa vahel asju poolikult – kui sa kaotad huvi, siis sa lihtsalt loobud. Võimalik, et sa pole ülikooli lõpetanud ning vahetad töökohti üsnagi sageli.

Kui suure varba kõrval asetsev varvas on kõige pikem

Kui sinu teine varvas on kõige pikem, siis oled sa sündinud juht. Oskad väga edukalt ülesandeid delegeerida ja suuri meeskondi juhtida. Sul on palju energiat ja ideid ning sa oled sihikindel kõiges, mida sa teed. Sul on hea suhtlemisoskus ja sa oskad inimesi lugeda ja õigele teele suunata. Tajud ära, mis tööd keegi teha võiks ja seega on personaliga seotud valdkond sinu jaoks ideaalne.

Kui suure varba kõrval asetsev varvas on aga tunduvalt lühem, siis kipud sa endas liiga palju kahtlema. Sa ei oska ennast kaitsta ja lased end kamandada. Tihtipeale kasutatakse sind lihtsalt ära, sest sa ei oska öelda “ei”.

Kui keskmine varvas on tunduvalt pikem kui kolmas ja neljas varvas

Kui keskmine varvas on kõige pikem, siis oled sa ilmselt perfektsionist, kellel on kõigest oma kindel nägemus. Sa tead, mida sa oskad ning oled oma töövaldkonnas väga edukas. Sul on palju tahtejõudu ja sinu dünaamiline iseloom torkab silma. Ka eraelus oled sa erakordselt särav ja vastassugupoole silmis vägagi atraktiivne. Partneri leidmise ja uute inimestega tuttavaks saamisega pole sul kunagi probleeme olnud.

Kui neljas varvas on väikesest varbast ebaloomulikult pikem 

Kui väikese varba kõrval asetsev varvas on pikk ja kitsas, siis oled sa ilmselt pigem perekeskne inimene, kes ei ole karjääriredelil tõusmist kunagi tähtsaks pidanud. Sinu perekond on number üks ja sa suunad oma energia lähedaste hoidmisele ja kaitsmisele. Oled väga hea kuulaja. 

Kui väike varvas on väga väike

Väga pisikese väikese varbaga inimesed on loomingulised ja hajameelsed. Sulle ei meeldi kohustused ja sul on raskusi tähtaegadest kinni pidamisega. Tahad elada oma sisetunde järgi ning teha võimalikult vähe plaane. Seetõttu on sinuga ka üsna raske arvestada, sest sa ei tea isegi, mida sa tahad. Võtad elu pingevabalt ja kulged nii, nagu tuju on. Kummalisel kombel saad sa alati hakkama ning tuled toime ka siis, kui taskud on tühjad.

Allikas: higherperspectives.com