MIKS PEAKS IGA NAINE laskma endast alasti pilte teha?

MIKS PEAKS IGA NAINE laskma endast alasti pilte teha?

Alasti fotosessioonid on saamas aina populaarsemaks ning pole ka ime, sest igaühel on oma koduseinte vahel võimalus saata kallimale alasti selfie‘sid, seksikaid sõnumeid või jagada Instagramis oma kehakumerusi. Viimased on küll populaarsed, kuid ometi vaatab enamik meist neid siiski kahtleva pilguga ja need vannitoas tehtud pildid on kuidagi odava maiguga… Kuid see ei pea nii olema!

Kuigi noored ja uljad võivad endast kasvõi iga päev sisutuid alasti pilte klõpsutada, võid sina seda teha glamuurselt. Sinu alasti keha on sinu tempel ja teda õigesti koheldes võid end tunda nagu Marilyn Monroe. Siin on põhjused, miks peaks iga naine vähemalt korra elus laskma endast professionaalsed alasti pildid teha.

1. 50 aasta pärast oled sa nende piltide üle uhke
Praegu sa ei pruugi veel nende muredega end vaevata, kuid mõnekümne aasta pärast ei ole su keha enam selline nagu praegu. Suure tõenäosusega oled sa üks tõeliselt armas vanaema! Kas tahaksid oma lastele ja lastelastele aga tõestada, et olid kunagi üks tõeline diiva? Sul on see võimalus!

2. Kehade kritiseerimine ja häbistamine on minevik

Oleme jõudnud aega, mil inimesed on lõpuks mõistnud, et iga keha on ilus igas suuruses ja vormis. Tähista seda, jäädvustades oma kauni keha fotole!

3. See annab sulle enesekindlust

Ilmselt arvad, et sa ei ole mingi modell ning et sa pole ka üldse fotogeeniline… See on müüt! Lase professionaalil endaga tööd teha ja ole avatud, sest tulemuse nägemine annab sulle kindlasti kõvasti enesekindlust. Küll sa veel näed, et sa oled tegelikult üks tõeline diiva!

5. Need pildid teevad su kallima kindlasti õnnelikuks

Mis oleks parem jõulu-, sõbrapäeva- või sünnipäevakingitus kui kaunid fotod oma imelisest naisest?! Ta hindab kindlasti seda, kui palju sa oled vaeva näinud ja imetleb neid pilte veel pensionipõlveski.

6. Sa võid üle saada oma häbelikkusest

Ilmselt on enamike naiste jaoks üks mugavustsoonist kaugemaid asju alasti olek võõra inimese ees. Anna endale tõuge ja tõsta oma enesekindlust! Sa oled kaunis ja väärt kõike seda, mida kõik need hulljulged ekstravertidest naisedki.

4. Sa ju tead, et sa oled salaja alati selle vastu huvi tundnud
Hea fotograaf suudab sinus välja tuua iga fotogeeniraasukese, mida sa ei arvanud eksisteerivat. Ära tee endast enam neid magedaid selfie‘sid ja lase teha endast pildid, mis on sinu väärilised.

Allikas: Rebelcircus.com