MILA KUNIS RÄÄKIS lõpuks ometi suu puhtaks: “Olin suur idioot!”

MILA KUNIS RÄÄKIS lõpuks ometi suu puhtaks: “Olin suur idioot!”

Näitlejatest paar Mila Kunis ja Macaulay Culkin olid suhtes 8 aastat, aastast 2002 kuni aastani 2010. Mila pole varem nende suhte detaile avalikustanud ega lahkuminekust täpsemalt rääkinud. Nüüd otsustas ta aga suu puhtaks rääkida ning paljastas, et nende lahkuminek oli tõeliselt jube, vahendab Daily Mail.

Mila Kunis on tuntud rollide poolest telesarjades “70`s Show” ja “Family Guy” ning Macaulay Culkin on legendaarne “Üksinda kodus” staar. Kunis on oma eraelu kohta üldiselt väga napisõnaline ning tema ja Macaulay suhte kohta pole avalikkusele just palju informatsiooni teada. 

Nüüd on Mila aga viimaks ometi suu lahti teinud ning paljastas suhte mõningaid detaile “Armchair Expert” nimelises podcastis. 

Kunis rääkis, et ta oli suhte lõpus suur idioot ning võttis enda kaela süü, miks paar lahku läks. “See oli jube lahkuminek. Totaalselt õudne. Keerasin kõik tuksi. Olin kahekümnendates eluaastates suur idioot ja tunnistan selle ausalt üles. Mul võttis aega enne kui julgesin kõik ausalt üles tunnistada ning leppida teadmisega, et olin rumal.”

Näitlejatar ei soostunud siiski detailselt paljastama, millele ta täpsemalt vihjab, kui enda käitumisest räägib. 

Culkin on viimastel aastatel põhja käinud – tal on probleeme alkoholiga ning väidetavalt on sõltuvuses heroiinist. Tema allakäik sai alguse, kui Mila mehe maha jättis. Kunise pereelu see-eest õitseb täiel rinnal. 

Sarnased artiklid