Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness

MINU ILUSA KEHA 5 saladust: Egle Nuiamäe

erakogu

Karin Karu

Imekaunis ja särav Egle Nuiamäe armastab oma keha eest hoolitseda ning tõdeb, et kui sa oled oma kehaga rahul, siis oled ka enesekindlam.

Palusime Eglel kirja panna oma ilusa keha 5 saladust ja need on:

Eesmärkide seadmine

Ideaalkeha saavutamiseks ei tohiks karta küsida nõu ja abi teadjamatelt inimestelt, nagu näiteks toitumisnõustaja ja personaaltreener. Nende mõlema poole olen ma ise pöördunud ning nad on suunanud ja hoidnud mind õigel teel.

Aktiivne liikumine

Enda keha meeldib mulle üldiselt vormida jõusaalis, nii näen ma tulemusi kõige paremini. Oluline on leida enda jaoks sobiv tempo, nii naudin ma oma treeninguid enam ja ka tulemused on efektiivsemad ja rahulolu garanteeritud.

Vaheldust jõusaalile saan ma pikkadest jalutuskäikudest, kus niisamuti vaim puhkab ja keha on liikumises.

Õige toitumine

Õige toitumisega võib saavutada soovitud tulemused kiiremini kui arvata võiks. See nõuab omajagu tahtejõudu ning järjepidevust. Ajapikku hakkad seda protsessi nautima ning kui peeglist vaatab vastu visuaal, mida oled enda peas ette kujutanud, siis see lisab motivatsiooni ning on kergem alustatuga jätkata.

Minul aitab igapäevaselt kaloreid lugeda Myfitnesspal.

Enesekindlus

Olles rahul oma kehaga, lisab see oluliselt juurde enesekindlust ning rahulolu. Jõudes iga päev lähemale oma eesmärkidele, annab see pidevalt juurde positiivseid emotsioone. Iga väike saavutus motiveerib edasi püüdlema parema mina nimel. Enesekindel naine särab kaugele!

Build your mind and the body will follow!

Keha ja vaim uudised

toob teieni 24-7fitness