MINU ILUSA KEHA 5 SALADUST: Krista Ameljušenko

Buduaar

erakogu

Krista Ameljušenko on 31-aastane imekaunis ja särav noor naine, kes kasvatab kodus 1.7-aastast poega. Ametilt on Krista meigikunstnik ning üheks tema suureks kireks on ka fitness. 

Palusime Kristal kirja panna oma ilusa keha 5 saladust ja need on:

1. Tahtejõud

Sean endale eesmärgid, mis ei tundu esialgu isegi reaalsed, aga just see hoiabki minu vaimu erksana ja sammu kindlalt õigel kursil. Teadmine, et enamus inimesi ei saaks sellega hakkama, paneb mind just tööle, pakib minu eest trennikoti ning astub igasuguse ilmaga kodust välja. Ma olen Jäär, kui ma midagi endale pähe võtan, siis ära ma selle teen, maksku mis maksab.

2. Annan endast alati parima

Annan endast treeningutel alati 100%! Kui tunnen, et enam ei jaksa, siis lisan kindlasti veel paar seeriat või isegi harjutust. Olen ise enda kubjas, koguaeg piitsaga kannul.

3. Ei pea ekstreemseid dieete

Luban endale kõike head ja paremat, mõistuse piires.  Toitun suures plaanis siiski oma eesmärkidele vastavalt ning ALATI söön pigem rohkem kui vähem, ei jäta toidukordi vahele. Selleks, et minu keha ja vaim teeksid kenasti koostööd, ei sunni ma end vägisi mitte millekski. Mitte kunagi ei tee ma läbi ekstreemseid dieete, ega sunni end treenima, kui mu keha ütleb “Ei”.

4. Sihikindlus

Olen mitmeid kordi kuue aasta jooksul teinud pikemaid trennipause, aga alati olen pühkinud põlvedelt tolmu ning alustanud uuesti ja veel tugevama tahtejõuga. Võta aega, aga ära kaota oma eesmärke silmist.

5. Lihaste hooldus

Käin regulaarselt rullmassaažis, et trennist tulevaid lihaspingeid vähendada.

Foto: erakogu