MINU ILUSA KEHA 5 saladust: Merylin Nau

erakogu

Karin Karu

Tõsielustaar Merylin Nau on oma välimusele alati suurt tähelepanu pööranud ning nendib, et tervislik toitumine on tema silmis juba lapsest saati täiesti iseenesestmõistetav olnud.

Palusime Merylini kirja panna oma ilusa keha 5 saladust ja need on:

1. Tervislik toitumine lapsest saati

Väga tähtis osa minu kehas, mis muudab nii minu välimust kui ka tuju. Üldjuhul ma proovin süüa kõike ning ei tunne ennast halvasti kui näiteks  tahvli shokolaadi sisse söön ja õhtul veel McDonaldsit peale, aga ma jälgin, et enamus ajast sööksin ikka orgaanilist toitu. Tänu oma vanematele olen toitumise osas väga teadlik, sest meil kodus alati jälgiti, mida sisse sõime ja kui palju.

2. Tantsimine

Ma olen terve elu tantsinud ( 19 aastat juba) ning õppinud väga palju erinevaid tantsustiile, käinud võistlustel Eestis ja välismaal ning vanasti oli koolitants minu jaoks kui narkootikum. Ma käisin lausa neljas erinevas tantsugrupis korraga. Ühel hetkel oli minu elutempo lausa ülikiire, sest tegelesin kooli kõrvalt ka näitlemisega. Sel hetkel avastasin, et koolitants oli täpselt kahe kuu kaugusel ning ma polnud jõudnud ühtegi tantsu veel selgeks õppida. Järgmine hetk läksin vanasse tantsugruppi tagasi, õppisin selle kuu ajaga selgeks ning sain veel esiritta esinemagi. Ma tunnen, et aeg oleks tegelikult lavale tagasi astuda. Mõned salapärased mõtted mul juba peas liiguvad.

3. Ei suitseta, ei tarbi liigselt alkoholi ega joo kohvi

Need harjumused avaldavad väga suurt mõju meie väljanägemisele. Lisaks “aitavad” kaasa kiirele vananemisele. Kui loobuda kõigist kolmest näed kindlasti enda naha seisukorra muutust.

4. Investeerin vananemisvastastesse toodetesse

Kasutan tooteid, mis ka päriselt aitavad minu naha (kehal ja näol) seisukorda paremaks muuta või säilitada seda, mis mul on. Olen hankinud endale ka siidist padjapüüri, mis oleks hell minu näo ja juuste vastu. (tulemus on märgatav) Lisaks proovin olla ilma meigita nii tihti kui võimalik. Meiki kandes, peale selle eemaldamist koorin alati nägu, et nahale ei jääks grammigi jumestuskreemi ega muid tooteid, mis ummistaks minu poore. (Just näonaha eest hoolitsemine on minu üks tugevamaid “alasid”)

5. Head geenid

Palju on ka geenides kinni. Pean tunnistama, et minu mõlemad vanemad ja vanaema näevad väga head ja nooruslikud välja. Neil on kõigil hea nahk ja ilusad hambad.  Mul on sellega samuti vedanud.

Foto: erakogu