MINU ILUSA KEHA 5 SALADUST: Natalie Korneitsik

Imekaunis Natalie Korneitsik on ühtlasi nii tiitli “Miss Tallinn 2012” kui ka “Miss Estonia 2012” esimene printsess omanik ning samal aastal käis ta ka konkursil “Miss Universum” Eestit esindamas. Oma välimusele on Natalie alati suurt rõhku pannud ning lisaks treeningutele vaatab ta hoolikalt ka seda, mida sööb.

Dieete on kaunitar elu jooksul proovinud mitmeid ning jõudnud järeldusele, et pikaajalist tulemust nendega ei saa.

Palusime Nataliel välja tuua oma ilusa keha viis saladust ja siin need on:

1. Hommikujooks

Alustan päeva 2030 minutit kestva jooksuga, mis äratab mu keha üles.

2. Vesi

Joon igal hommikul enne sööki klaasi vett. See saadab ajule signaali, et varsti saab süüa ja seedesüsteem hakkab juba tööle.

3. Puuviljad

Elan Mehhikos ja siin on värskete puuviljade valik väga hea. Puu- ja juurviljad aitavad kaalu kontrolli all hoida. Näiteks papaia aitab organismist jääkaineid väljutada ja seedimist kiirendada. Avokaado annab aga häid rasvu. Eestis ma söön punast peeti, mis puhastab verd.

4. Trenn

Ma käin trennis kolmel korral nädalas ja treenin 45 minutit korraga. Ma usun, et iga inimene peaks siinkohal leidma selle, mis toimib just tema puhul kõige paremini. Ma ei usu, et tundide viisi jõusaalis rassimine on õige lahendus kaalust alla võtmiseks. Lisaks käin korra nädalas ka saunas, koorin keha ja teen maske nii näole kui ka kehale. Usun, et saunas käimine on tselluliidi vastu lausa imeline ja aitab ka kaloreid põletada ning lisaks veel nooruslikku välimust säilitada.

5. Leia see, mis sinu jaoks toimib

Ma olen kümme aastat modellindusega tegelenud ning väga paljusid erinevaid dieete proovinud. Jõudsin järeldusele, et ükski neist ei toimi pikaajaliselt. Pigem tuleks selgitada välja, mis sinu kehale sobib ja mis mitte. Mina näiteks olen aru saanud, et mulle ei sobi õhtul pärast kella seitset suurtes kogustes toitude söömine  pigem eelistan midagi kerget. Lisaks eelistan kala lihale. Suhkrut tarbin minimaalselt ning väldin kemikaale E100E199.