MINU ILUSA KEHA 5 saladust: Triin Lellep

TV3/Raido Saar

Karin Karu

Imekaunis ja särav muusik Triin Lellep jõusaalis ei käi ja liha ei söö - sellel energilisel naisel on hoopis teised harjumused, mis aitavad tal end vormis hoida.

Palusime Triinul kirja panna oma ilusa keha 5 saladust ja need on:

Teen seda, mida armastan!

Mis see siia puutub, imestate ehk? Tervel vaimul terve keha. Jah just niipidi! Kui elada oma elu huvitavalt, stressivabalt täis rõõmu – tehes asju, mis meid huvitavad, meile päriselt rõõmu ja põnevust pakuvad, siis on meie hing õnnelik ja ka keha õnnelik.

Sellerimahl!

Iga minu hommik algab sellerimahlaga, mida joon tühja kõhu peale pool liitrit pool tundi enne hommikusööki. Meditsiinimeediumilt levinud tervisenipp on tänapäeval nii populaarne, et seda saab lauatrendiks nimetada, aga mitte põhjuseta! Tõusta hommikul varem, et sellerimahla teha (masina pesemine on ka pärast tüütu), seda ei tehta lihtsalt moe pärast! Sellerimahl ongi meie aja võimsaim medikament, mis on ravinud juba miljoneid inimesi ümber maailma ja andnud neile tagasi tervise, kui tavameditsiin on hätta jäänud.

Foto: TV3

Meditsiinimeedium!

Selle mehe tarkus ravis mind kaasasündinud “ravimatutest” haigustest terveks. Minu toidulaual on täielikult välistatud gluteen, muna- ja piimatooted, alkohol, gmo, e-ained ja üritan nii palju kui võimalik tarbida öko toodangut. Suuremas jaos söön puu- ja juurvilju ja pean end gluteenivaba veganiks.

Foto: Raido Saar

Kasutan YUKAt või loen poes etikette! 

On siis tegemist toidu- või hügieentoodetega (parfüümid, šampoonid, dushigeelid), ükskõik, mida me oma kehale paneme kas sisse või peale, saab meie keha omaks ja vaene maks peab siis tööd tegema ja organismi puhastama. Piisab vaid sellest, kui lugeda etikette ja juba tõuseb kananahk ihule kõikidest imelikest ja kahjulikest ainetest, mida meile sisse topitakse. Selleks on meil ka imeline äpp YUKA, kus saad skännida toodet ja ta näitab ilusti ära, kui tervislik või kahjulik toode sulle on. Võtame näiteks Coca-Cola, millele Yuka äpp annab 100st 0 punkti. Kaks koostisosa toiduvärv E150d ja E338 on punases, ehk väga ohtlikus stsoonis meie tervisele, lisaks tohutu kalorite ja suhkru kogus. Paneb mõtlema ikka küll!

Foto: Sirle Kübar

 Liikumine!

Olen aru saanud, et minule ei sobi ega meeldi jõusaal, hantlid ja ma ei tahagi olla musklis, vaid pigem naiselik peenike. Aga mu elu on täis palju liikumist, Pariisis sõidan pidevalt jalgrattaga ringi, iga päev mitu tundi ja Eestis jalutan.