MINU ÕNNELIKU KEHA 5 saladust: Kristiina Vahesalu

Buduaar

erakogu

Kristiina Vahesalu on naine, kes oskab igas olukorras imehea välja näha. Särav õrnema soo esindaja leiab, et tema keha on õnnelik, sest ta ise on õnnelik.

Kristiina õnneliku keha 5 saladust on:

Trenn

Minu õnneliku keha suurim saladus on trenn. Käin 5-6 korda nädalas jooksmas ja võtan need minutid endale, et kuulata loodust, mõelda oma mõtteid ning tunnen, kuidas ma jooksen maha kõik pinged ja raskused. Samuti teen aeg-ajalt lihastrenni.

Nisujahust loobumine

Nisujahu mittetarbimine on mind pannud enda kehas tundma ennast õnnelikumana, kui kunagi varem. Olen terve elu tegelenud bloatingu, kõhuvalude ja muude seedimisprobleemidega, aga kõik lahenes alles siis, kui loobusin 6 kuud tagasi nisujahust. Võtan asja muidugi terve mõistusega ja korra nädalas luban endale ampsu pitsat või pastat, aga igapäevaselt on minu menüü 100% nisujahuvaba.

Kuivharjamine

Proovin kuivharjata oma keha iga päev ja veidi “probleemsemaid” piirkondi (nagu naistel ikka – tuharad, reied) kaks korda päevas. Annan endale andeks, kui see ei õnnestu, aga näen, et see tõesti muudab naha väljanägemist ning annab hea enesetunde.

Kvaliteetsed näo- ja nahahooldusvahendid

Hellitan ennast päris palju kvaliteetsete näo- ja nahahooldustoodetega. Viimase aja lemmikuks on saanud imeliselt lõhnavad Rituals tooted, mis just värskelt Stockmanni müügile saabunud.

Grete Mäe

Minu keha on õnnelik, sest mina olen õnnelik

Olen talle tänulik, et ta on mulle kinkinud kaks last ja peale seda endiselt päris hea välja näeb. Meil on omavahel väga hea koostöö.