MINU ÕNNELIKU KEHA 5 saladust: Maria Vähi

erakogu

Buduaar

Jooga-ja tantsustuudio Omika Studios omanik Maria Vähi leiab, et naine peaks olema teadlik oma nõrkustest ning seejärel muutma need enda tugevusteks.

Alati särav Maria Vähi, kes on olnud ka OlyBeti promotüdrukuks ja kelle eesmärgiks on läbi oma stuudio naiste heaolu edendamine avaldas Buduaarile oma õnneliku keha viis saladust. Nendeks on:

1. Räägi ja tegutse

Oma õnne-, tervise- ja heaolueesmärkide saavutamisel on mõlemad võrdselt olulised. Jaga oma mõtteid sõbrannadega või kirjuta üles! Oma püüdlustest ja kavatsustest rääkimine paneb paika vastutuse ja toob eesmärgid käeulatusse. Austa oma sõnu ja tegutse vastavalt ning ära lase teiste negatiivsusel ennast mõjutada. Lase see mööda. Pane enda heaolu esimesele kohale ja tea, et kui Sinul on hea, on kõigil Sinu ümber parem.

2. Ole teadlik oma nõrkustest

…ja muuda need enda tugevusteks. Oma nõrkuste äratundmine on omaette saavutus, kuid kui oled neist teadlik on pall Sinu käes. Kui Sinu nõrkus ihkab öösiti magusat, siis vaata üle oma menüü ning veendu, et oled päeva jooksul piisavalt söönud. Ennetades suhkruisu millegi tervisliku ja toitvaga, muudad negatiivse hõlpsasti tervislikuks positiivseks.

3. Leia endale rõõmu pakkuv füüsiline tegevus

See ongi nii lihtne. Kui plaanid õnneliku kehaga pikemalt elada on ülioluline leida endale treening, mis paneb Su silmad särama. Mitmekesista oma hobisid – kui jõusaal ja jooksmine ei ole Sinu teema, siis leia mõni äge jooga- või tantsustuudio, katseta ja julge proovida uusi asju! Mida rohkem püsid aktiivne ja avatud, seda rohkem energiat, motivatsiooni ja inspiratsiooni oma igapäeva elus avastad.

4. Ära stressa

Kõige lihtsam, kuid sama tähtis samm õnneliku ja terve keha säilitamiseks – ära stressa üle. Trenn jäi vahele? Ei joonud piisavalt vett? Sa andsid endast parima ja homme on uus päev. On oluline hoida end õigel rajal, kuid samal ajal meeles pidada, et asjad ei õnnestugi alati 100% ideaalselt, see on okei. Pisiasjade pärast muretsemata jätmine laseb Sul motivatsiooni säilitada ja ennast kiirelt rajale tagasi saada. Tšill!

5. (Taas) avasta oma naiselik energia

Teadmine, et oled täiuslik ja terviklik just sellisena nagu Sa oled, on armastus. Ja see on naiselik omadus, mida tihtipeale aetakse segi nõrkusega. Naiseliku energia kiirgamine tähendab omaks võtmist seda, mis on spontaanne, rõõmus ja loominguline. Lihtne viis naiseliku energia avastamiseks on tantsimine. Leia endale privaatne hetk ja tantsi nii metsikult või sensuaalselt kui ise soovid. Lase hetkeks lahti kõikidest igapäeva muredest ja tule teadvele, ole päriselt kohal. Viie minutiline täislaadimine ja naiseliku energia äratamine aitab lisaks kodutülide ärahoidmisele ka nõtke keha saavutamisel. Kui keha tunneb end hästi, siis ka mõistus. Lihtne!