MINU ÕNNELIKU KEHA 5 saladust: Shalini Mody

Buduaar

Pilleli Läets

GraceFiti asutaja Shalini Mody juhendab naistele mõeldud naiselikke treeningute programme, mis on inspireeritud balletist, joogast, kõhutantsust ja pilatesest. Shalini missiooniks on aidata näha igas naises tema ilusat graatsiat ja naiselikkust.

Küsisime Shalinilt, mis on tema õnneliku keha 5 saladust. Nendeks on:

Naise kuutsükliga sünkroniseeritud liikumine

Minu igapäevane liikumine ja seda naiselikul viisil – vastavalt oma kuutsüklile. Kui mul on menstruatsioon, siis teen palju venitusi ja valusid leevendavat liikumist, kui ma olen oma sisemise kevade või suve faasis, siis teen palju särtsakaid trenne. Armastan dünaamilist ja graatsilist liikumist, mis on hea mu rühile, annab energiat ja jõudu, kuid ei unusta ära ka minu emotsioone ja nende vabastamist.

Teadlik ja rahulik eluviis

Pidev kiirustamine, endale mitte aja võtmine ja liigeste kohtumiste aeg jäi minu 20. aastatesse. Täna ma hindan ja austan väga oma aega ning ruumi ja olen õppinud ütlema EI. Ma planeerin oma päevi vastavalt oma kuutsüklile – tean, millal mul on jõudu, et olla rohkem väljapoole ning millal vajan aega sisevaatluseks.

Iga päev 1 Boost Yourself supertoitudega smuuti

Olen seda teinud 3 aastat ja see on andnud mulle tugevama tervise ja ilusa figuuri.

Mõttepäeviku kirjutamine

Sinu keha, mõtted ja süda on üks ilus tervik, seega igas päevas on alati vaja ka teha mõttetööd ja kontrollida südameseisundit.

Kirglik armastamine

Intiimne lähisuhe ja seksuaalsus on eluenergia, mida vajame kõik. Oma lähisuhte hoidmine kirgliku ja elutervena on midagi, millele mõtlen teadlikult ja hoolitsen selle eest. Põnev romantiline suhe muudab sind säravaks naiseks.

Vaata GraceFiti programme lähemalt siit