MIS IMELIK MASIN SEE ON, mis nende kehakumerusi silub?

Foto: Kehasalong

Buduaar

Sotsiaalmeedias on kindlasti paljud teist märganud tuntud ja vähem tuntud inimesi selle masina peal. Miks see neile meeldib ja kas see ka toimib?

Võtame selle masina juhtiva teenusepakkuja Beautiful Me rullmassaaži kodulehe ja loeme, et see masin:

– Annab treeninguefekti.
– Parandab ainevahetust.
– Vähendab keha ümbermõõte.
– Viib välja kehasse seisma jäänud mürkained.
– Lõõgastab keha.
– Parandab naha ja lihaste elastsust.
– Stimuleerib lümfivedeliku voolu.
– Vähendab lümfi seiskumist ja kudede turset.
– VÄHENDAB TSELLULIITI

Pole saladus, et ka hea vormi juures on see neetud TSELLULIIT sageli ikka kimbutamas. Teed trenni kolm korda nädalas – näed küll muutust aga ikka on kleidisaba alt paistmas. Tuttav tunne? Kindlasti mitte kõigil aga paljudel.

Muide, see on ka meestele:
„TÕELINE ROCK’N RULL“ Allan Roosileht. Tema ja paljud teised on selleks tõestuseks, et ka mehed leiavad sellest vajalikku.

Foto: Kehasalong

Loeme veel, et Beautiful Me rullmassaaž on koostöös lümfiterapeut Reio Vilipuuga loonud sellele masinale täiesti uue programmi, mis ainukesena maailmas vastab lümfisüsteemi loomulikule tööle ja on seega palju tõhusam – kõlab põnevalt ja üsna tugev argument, miks just Beautiful Me rullmassaaži külastada.

Tasub see ära proovida koos kaaslasega, sest praegu on neil eriti hea pakkumine „rullmassaaž kahele“ vaid 34 eurot. Tavapäraselt tuleks kahe rullmassaaži eest välja käia 44 eurot.

SEE ON MUIDE KA VÄGA HEA KINGIIDEE ning neil on ka digitaalne kinkekaart, mille saad saata otse kingisaajale SMS-i ja e-kirjaga.

www.beautifulme.ee/products/digitaalne-kinkekaart

Vaata, kes kõik selle rulli peal enda keha turgutanud on ja broneeri ka ise aeg:

www.rullmassaaz.ee

Foto: Kehasalong
Foto: Kehasalong
Foto: Kehasalong