MIS JUHTUB SINU ORGANISMIS, kui hommikul esimese asjana vett juua?

MIS JUHTUB SINU ORGANISMIS, kui hommikul esimese asjana vett juua?

Vee joomise tähtsusest on räägitud palju ja räägitakse ka edaspidi, sest vesi tõepoolest on meie organismile eluliselt oluline. Kõige parem on juua tavalist vett, millele pole lisatud mitte midagi.  Kuid miks peaks vett jooma hommikul ja miks tuleks seda teha kohe peale ärkamist?

Vee joomise tähtsusest on räägitud palju ja räägitakse ka edaspidi, sest vesi tõepoolest on meie organismile eluliselt oluline. Kõige parem on juua tavalist vett, millele pole lisatud mitte midagi. 

Kuid miks peaks vett jooma hommikul ja miks tuleks seda teha kohe peale ärkamist?

Vastus on lihtne – tühja kõhu peale mõjub vesi kõige puhastavamalt ja nii läheb ainevahetus korralikult käima. Hommikul esimese asjana vett juues suudab organism väljutada rohkem toksiine ja jääkaineid. Juues regulaarselt vett, on organism tugevam ja suudab isegi haiguseid efektiivsemalt tõrjuda.

Kui sa tunned, et sinu organism vajab veidi turgutust ja puhastust, siis tee nii: joo hommikul kohe peale ärkamist 0,75 liitrit leiget vett. See on umbes sama, mis neli klaasitäit. Seejärel oota 45 minutit ja alles peale seda söö hommikusöök. Nüüd ära joo ega söö midagi järgmised kaks tundi.

Oluline on ka see, et hommikusöök, mida sööd, oleks tervislik. Kui sa oled juba otsustanud, et soovid oma ainevahetust parandada ja organismi mürkidest vabastada, siis söö hommikul näiteks täisterakaerahelvestest putru või mõnda muud putru. Ka köögiviljadest valmistatud road on head – näiteks püreesupp seemnetega.

Järgides seda rituaali vähemalt nädal aega järjest, paraneb ainevahetus ja sa tunned end energilisemalt.

Rohkem jõudu, toimiv ainevahetus ja parem tuju on garanteeritud.

Allikas: simpleorganiclife.org