MIS JUHTUB SINU ORGANISMIS, kui iga päev 1 greip süüa

Greip on imekauni välimusega ümmargune vili, mis pakatab vitamiinidest ning antioksüdantidest - vaid pool greipi katab terve päeva C-vitamiini vajaduse ja see pole veel kõik. Greip sisaldab ka kiudaineid, mis reguleerivad seedimist ning aitavad kaalust alla võtta.

Greip on imekauni välimusega ümmargune vili, mis pakatab vitamiinidest ning antioksüdantidest – vaid pool greipi katab terve päeva C-vitamiini vajaduse ja see pole veel kõik. Greip sisaldab ka kiudaineid, mis reguleerivad seedimist ning aitavad kaalust alla võtta.

Greip on tervisele igati kasulik vili ning allpool on välja toodud viis põhjust, miks iga mõne aja tagant võiks teha nädalase greibisöömise kuuri! 

1. Immuunsüsteem

Greip sisaldab suures koguses C-vitamiini ja antioksüdante, mis tugevdavad immuunsüsteemi – süües nädal aega järjest ühe greibi päevas, saab organism uut jõudu ja energiat, et külmetushaigustega võidelda.

2. Kaalust alla

Mitmed uuringud kinnitavad, et greibi lisamine menüüsse aitab kaalust alla võtta. Üks uuring näitas, et need katsealused, kes sõid enne igat söögikorda pool greipi, kaotasid kolme kuuga kolm kilo, kuigi midagi rohkemat nad oma toitumises ei muutnud. Need, kes greipi menüüsse ei lisanud ja jätkasid söömist nii nagu varem, kaalust alla ei võtnud. Greip sisaldab ühendeid, mis aitavad organismil tõhusamalt rasvu põletada. 

3. Ainevahetus korda

Greip sisaldab suures koguses kiudaineid, mis reguleerivad veresuhkru taset ning aitavad organismil ennast ise puhastada. Keha suudab greibi toimel jääkaineid tõhusamalt väljutada.

4. Kaunim jume

Tänu organismi puhastavale mõjule toob greip ka puhta jume – kui organism on mürkainetest puhas, on ka näonahk paremas korras.

5. Unetuse vastu

Tarbides tund aega enne magamaminekut pool greipi, tuleb ekspertide sõnul parem uni. Greip pidavat aitama ka unetuse vastu.

Allikas: livingtraditionaly