MIS RÜHMATRENNIGA põletab kaloreid Brigitte Susanne Hunt?

MIS RÜHMATRENNIGA põletab kaloreid Brigitte Susanne Hunt?

Ei ole saladus, et saledat ja trimmis figuuri soovides tuleb lisaks õigele toitumisele pöörata tähelepanu ka füüsilisele aktiivsusele. Rühmatrennid on siinkohal lausa imelised, sest koos on alati lihtsam end rohkem pingutama motiveerida ja treeneri silma all laiselda ju ei saa. Brigitte Susanne Hunt paljastas hiljuti, kus tema kaloreid põletamas käib.

Selgub, et Brigitte kuulub samuti nende kuulsuste hulka, kes on end MyFitnessi spordiklubi liikmeks vormistanud ning just seal kaunitar treenimas käibki.

Kuid millises rühmatrennis tasuks käia, kui sa tahad kaloreid ja rasva põletada? Vastuseks on BodyAttack. Just seda rühmatrenni harrastab ka Brigitte Susanne.

BodyAttack on Les Mills’i kontsepttundide hulka kuuluv vastupidavustreening, mis on inspireeritud erinevatest kergejõustikuharjutustest nagu põlvetõste ning mitmed hüpped ja liikumised, et arendada kiirust, jõudu ja vastupidavust. Tunnis näitab treener nii lihtsamaid kui raskemaid harjutuste versioone. Korraliku pingutuse korral võib ühe treeninguga põletada kuni 700 kalorit!

Mis siis ikka – kui ka sinul on soov kaloreid põletada, pole midagi tõhusamat kui BodyAttack.

MyFitnessi spordiklubiga saad liituda juba täna siin

Sarnased artiklid