Mmmmm, rikas mees!

48 kommentaari

\"imageManager_204808\"Tal on  ilus auto, huvitav, mitu miljonit see maksab? Ja tema käekell, see maksab rohkem kui minu eelmise mehe auto. Tal on maja Tallinnas ja Hispaanias. Ja olen kuulnud, et korter New Yorgis Manhattanil. Tal on firma, mille Euroopa peakontor pesitseb Frankfurdis. Ei tea, millega see firma tegeleb. Aga mis vahet seal tegelikult on!

 Steffi Kallaste 

 

\"imageManager_204808\"Tal on  ilus auto, huvitav, mitu miljonit see maksab? Ja tema käekell, see maksab rohkem kui minu eelmise mehe auto. Tal on maja Tallinnas ja Hispaanias. Ja olen kuulnud, et korter New Yorgis Manhattanil. Tal on firma, mille Euroopa peakontor pesitseb Frankfurdis. Ei tea, millega see firma tegeleb. Aga mis vahet seal tegelikult on! Teda on harva siin näha, ta reisib peamiselt ringi. Kord on ta ärireisil ja järgmine kord eksootilisel maal puhkamas. Tal on küll vist naine, aga olen kuulnud, et neil ei lähe just kõige paremini praegu. Huvitav, kus teda kohata võiks. Kus ma peaksin käima, et me kohtuksime. Ma kuulsin, et ta oli eelmisel nädalal Bonbonis käinud. No on ikka ebaõnn, et mina sinna ei sattunud siis. Magasin hea võimaluse maha. Kui ta mind näeks, siis ta  kindlasti armuks minusse ära ja unustaks kõik teised naised. Mu jumal, kui lahe oleks temaga kaasas reisida, uusi riike näha ja samal ajal, kui tema kuskil Londonis koosolekul on, saadab  ta minu oma krediitkaardiga shoppama. Ja siis me läheksime õhtust sööma samasse restorani, kus Sienna Miller sööb. Huvitav, kas ma saaks tema majas elada või ta jätaks selle oma naisele ja ostaks mulle uue? Ja kuidas ning kus ta mu omale naiseks palub? Mmm, see võiks olla meie järgmise aasta Bahama reisil. Sõbrannad läheks kadedusest lõhki. Aga pole hullu, ma kutsuksin ka nemad ju pulma ja ehk on mu kallikesel mõni sõber, kes võiks ka mõne minu sõbrannaga semmima hakata. Nii lahe oleks neljakesi reisida ja pidutseda… Jumal, tahaks juba kõiki neid vastuseid teada saada.

Usute või mitte, aga meie hulgas liigub ringi palju selliseid naisolevusi, kes just sellelaadseid unistusi meeltes mõlgutavad. Nad ei unista heast haridusest ja karjäärist, enesearendamisest, silmaringi laiendamisest või perekonnast, mis on üles ehitatud sarnastele väärtushinnangutele. Nende peamine soov on leida endale rikas mees, kes neile ilusatele asjadele üles ehitatud õnneliku elu tooks ja teatud sotsiaalse staatuse kauba peale kingiks. Ka Tallinnas võiks leida hordide kaupa noori naisi, kes elavad mõne mehe armust lootuses, et siit saab alguse tõeline õnn. Ja vastupidi- pole harv juhus see, kus keskpärased ärimehed endale nn. eeliskasutuse õigusega sõbrannasid soetavad. Neiule renditakse auto ja korter ning vastutasuks täidab kaunitar reedeõhtust seltsidaami rolli. Rikas mees ja ilus naine- õnneks sobib selline „harmooniline” suhe tihti mõlemale osapoolele ja palju täiendavaid nõudmisi lisaks sellele ei esitatagi. Vahest lähebki nii, et sellisest suhtest kasvab välja armastus ja ühine õnnelik perekond, kuid üldiselt lahenevad asjad teistmoodi. Materiaalne edukus annab inimesele teatud sõltumatuse- ega ilma asjata Hollywoodi rikaste maailmas nii tihti lahku minda. Kui on raha, siis sa ei pea kaaluma kooselu põhjusel, et sul pole kuhugi mujale kolida või nii on odavam korteriüüri ja toiduarveid maksta. Kui üks on rikas ja teine vaid ilus, siis pahatihti kujuneb kooselu  rikka mehega väljakannatamatuks, sest peale materiaalsete väärtuste ja esialgu kirglikuma tunduva seksi ei seo paarikest midagi enamat. Kurb on vaadata noori naisi, kes sõltuvad materiaalselt ja mõnikord ka vaimselt oma meestest omamata pääseteed. Kui mehe, kelle rahakotis on naise iseseisev mõtlemine ja elueesmärgid, siis ei jäägi kaunitaril muud üle, kui „ suu pidada ja edasi teenida” või siis 300ruutmeetrise maja uksest välja astuda koos oma 7 asjaga loobudes kallistest ja ilusatest asjadest,  mida raha võimaldab. Tihti on ka edukad mehed piisavalt rikutud, et ei suuda enam pühenduda ühele naisele- harjumusest otsitakse pidevalt midagi uut ja huvitavat. Võidujanu ja riskivalmidus, mis on saatnud neid oma töistes tegemisest, kandub edasi ka eraellu.  Enamus Eesti edukaid mehi on oma saavutuste nimel palju vaeva näinud ja kuigi neile meeldib vahest naistele muljet avaldada tehes kalleid kingitusi, siis nn heldete kinkijate puhul on oht, et uue ja huvitavama naisolevuse silmapiirile ilmudes võib neis kaduda soov eelmist „unistuste naist” edasi spondeerida. Eks see on riskibisness eelkõige siiski naistele, kes lihtsat ja lillelist elu otsivad.

Üldiselt domineerib rikaste meeste seas 4 erinevat tüüpi mehi- kõige ebahuvitavam grupp on loomulikult need, keda ilusad ja võõrad naised ei huvita ja kes vaatamata tibide ponnistustele ei allu ilu ja seksapiili provokatsioonidele. Need mehed realiseerivad ennast töö ja pere kaudu. Ennast õnnesärgis sündinuks ei tasu siiski pidada enne, kui vähemalt 7 aastat koos elatud ja kilo soola ühiselt ära söödud. Ka ontlikud rikkad mehed võivad ühel hetkel ära pöörata, kui nad aru saavad, et raha annab totaalse vabaduse.

Teine grupp on selliseid mehi, kes seiklevad nahaalselt oma pere kõrvalt tassides erinevaid naisi restoranidesse ja väliskomandeeringutesse ning kullates neid üle kenade kingitustega. Kriitilisemal hetkel hoiavad nad siiski pere poole ja hülgavad silmarõõmud.  Üldiselt on nende naised teadlikud oma meeste vägitegudest, aga saatuse iroonia seisneb selles, et majanduslik sõltuvus oma mehest sunnib neid vagusi kodus istuma ja antud olukorraga leppima. Eks kunagi olid ka nemad need vallatud kaunitarid, keda restoranidesse ja välisreisidele viidi. Midagi pole muutunud, neid viiakse sinna nüüdki, ainult selle vahega, et mees lubab endale ka täiendavad puhkereise palmide alla.

Kolmas grupp on nn. õnnetud hinged, kelle kohta kehtib vana reegel- kui veab rahaasjades, siis ei vea armastuses. Nende ülim soov on leida endale huvitav ja kena kaaslane, kellega jagada oma eluväärtusi, kuid see ei taha kuidagi õnnestuda. Üldiselt jätavad need mehed väga sümpaatse mulje, aga lähemal tundmaõppimisel on neil nii mõnigi eriline kiiks küljes, millega suudab leppida vaid see õige, keda otsitakse.  Nende meeste nõudmised õigele kaaslasele on väga kõrged ja nad ei lepi keskpärase tibiga. Varem või hiljem nad siiski leiavad  õige kaaslase ja saavad õnnelikuks. Või siis kaotavad lootuse ja tõmbuvad endasse kulutades oma raha reisimise ja vaimu arendamise peale.

Neljas grupp on rikkad, vabad ja vallalised mehed, aga nende rikutuse aste või iseloom ei võimaldagi püsisuhet luua- nad pole  selleks valmis ei 20selt ega ka mitte 60selt. Nad elavad laia lindprii elu ja eelistavad seiklusi kohustustele mõne kindla naise ees isegi juhul, kui on selle õige leidnud. Vaatamata vabadusejanule on nad kirglikud inimesed ja neil võib olla palju lapsi, keda tublid emad üles kasvatavad ja kellele isa sünnipäevadel ja jõulude ajal kingituse toob. 


Millist nendest prototüüpidest valida? Kui sead endale eesmärgiks leida rikas mees, siis võivad sobida sulle kõik võimalikud variandid. Proovi ära ja sa ei kahetse- saad pool aastat uue luksusautoga sõita, paar kena kuldehet juurde ja võib-olla ka kogemuse, mis paneb sind väärtustama teistsugust õnne ja rikkust. Kui aga otsid hingesugulast ja väärilist kaaslast eluks, siis tuleb unustada mehe pangakonto jääk ja langetada valikuid teistel alustel. No ja kui selgub, et sinu väljavalitule kuulub lisaks su südamele ka pool Tallinna vanalinnast ning 22-korruseline majake 5th Avenuel, siis see on vaid boonuseks.