Must huumor: liitu spordiklubiga ja sul pole meest vajagi!

Must huumor: liitu spordiklubiga ja sul pole meest vajagi!

Nüüd, mil Buduaaril on uus kaalulangetaja, jätkub kindlasti ka paljudel teistel piisavalt motivatsiooni, et end viimaks käsile võtta. Ka siis, kui sul on vaid paar üleliigset kilo või hoopis soov keha toonusesse saada, parim aeg alustamiseks on täna!  Sel korral läheneme spordi tegemisse pisut humoorikama nurga alt ning toome välja 5 põhjust, miks spordiklubiga liitumine on parem kui elukaaslase omamine. Kellel muidugi on elukaaslane, siis palun ärge pahandage, tegu on meelelahutusliku artikliga! Aga palun: 5 põhjust, miks eelistada spordisaali mehele:

Nüüd, mil Buduaaril on uus kaalulangetaja, jätkub kindlasti ka paljudel teistel piisavalt motivatsiooni, et end viimaks käsile võtta. Ka siis, kui sul on vaid paar üleliigset kilo või hoopis soov keha toonusesse saada, parim aeg alustamiseks on täna! 

Sel korral läheneme spordi tegemisse pisut humoorikama nurga alt ning toome välja 5 põhjust, miks spordiklubiga liitumine on parem kui elukaaslase omamine. Kellel muidugi on elukaaslane, siis palun ärge pahandage, tegu on meelelahutusliku artikliga!

Aga palun: 5 põhjust, miks eelistada spordisaali mehele:

1. Spordisaal on sinu jaoks alati olemas

Ükspuha, mis päeval, hommikul või õhtul – sa saad sinna alati minna ja trenni teha. Spordisaal ei kao mitte kusagile, see on alati olemas ja sa tead seda. Meestega on vahel nii, et siis, kui meil neid vaja on, pole neil aega ega huvi, et meie jaoks olemas olla. Kusjuures trenni tegemine maandab väga hästi pingeid, seega mõjub see ka stressileevendajana.

2. Spordisaal ei vaidle kunagi vastu

Trenni minnes ei pea sa muretsema selle pärast, kas tal on halb tuju või tahab ta sinuga mingil põhjusel tüli norida. Spordisaal on alati sinu päralt, ta ei vaidle sinuga, vaid aitab sul saavutada neid eesmärke, mis sa endale seadnud oled. Spordisaal ei ole isekas, ta teeb kõike, mida sinul on vaja. Mehed nii leebed ei ole …

3. Spordisaal ei peta sind kunagi 

Isegi kui sa jätad ta mõneks ajaks unarusse, on ta sama koha peal alles ja sama puhas ning positiivset atmosfääri täis, nagu sa ta viimati jätsid. Spordisaal ei vaja lohutust, kui sind pole, ta ootab sind alati tagasi ja on sinule alati truu. Trennis käies toetab ta sind alati, ka siis kui sa ei jaksa nii palju trenni teha, kui tahaksid. Kui mees unarusse jätta, otsib ta varem või hiljem lohutust mujalt. Suhtesse tuleb panustada ja teise poolega arvestada, trenni puhul see nii ei ole. 

4. Sa ei pea spordisaalile head muljet jätma

Spordisaal ei pea seda üldse oluliseks, mis sul seljas on, kas sa oled pestud või mustade juustega, kas sa tuled mõne lisakiloga või mitte. Ta ei kritiseeri, vaid aitab kaasa – parem füüsiline vorm ja enesetunne on garanteeritud, kui sa liitud spordiklubiga. Mehed peavad naise välimust alati oluliseks, seda teavad kõik.

5. Spordisaalist lahkudes tunned end alati paremini

Isegi kui sa lähed sinna vaid pooleks tunniks, on enesetunne pärast seda parem. Ja mis seal salata, kõige raskem ongi sageli kohale minek, kui sa juba trennis oled, siis trenni tegemiseks motivatsiooni leida on lihtne, sest ümberringi vaadates näed palju positiivselt meelestatud inimesi, kes kõik ühel ja samal eesmärgil trenni teevad. Hea tuju on garanteeritud juba ainuüksi sellepärast, et sa tead, et ka sina oled üks neist tublidest, kes täna trenni läks! Pärast mehega tülitsemist ja pauguga ukse kinni löömist hea tuju kohe kindlasti garanteeritud ei ole.

Allikas: yourtango.com