MyFitness´iga kiirelt vormi!

Hiljuti avati Viru Keskuse 5. ja 6. korrusel uus fitness-klubi
MyFitness, mis on esimene Baltikumi kavandatud fitness-klubide ketist. Uues spordiklubis, mis asub mugavalt linna südames, on maailmatasemel
kardio- ja jõusaalitehnika ning seal pakutakse ligi 30 erinevat
rühmatreeningut Eesti tipptreenerite juhendamisel.

Hiljuti avati Viru Keskuse 5. ja 6. korrusel uus fitness-klubi MyFitness, mis on esimene Baltikumi kavandatud fitness-klubide ketist.

Uues spordiklubis, mis asub mugavalt linna südames, on maailmatasemel kardio- ja jõusaalitehnika ning seal pakutakse ligi 30 erinevat rühmatreeningut Eesti tipptreenerite juhendamisel.

Mis teeb MyFitness fitness-klubide keti esimese klubi Viru Keskuses eriliseks?

MyFitness eristub oma suuruse ja kaasaegsuse, maailmatasemel jõumasinate ning Eesti suurima siserattatreeningstuudioga.

Kellele on klubi suunatud?

MyFitnessi juhatuse liikme Raul Kinksi sõnul on fitnessklubi suunatud lisaks neile inimestele, kes elavad ja töötavad kesklinna piirkonnas, ka neile spordihuvilistele, kes seni on head ja kvaliteetset spordiklubi teenust pidanud otsima linna kaugematest piirkondadest.

MyFitness fitnessklubi avamisel on silmas peetud just trenniskäijate soove ja mugavust. Raul Kinks rääkis, et MyFitnessis on loodud koht, kus treenijad saavad keskenduda iseenda tervisele ja heaolule. „Meil on erilised tehnilised lahendused ja uudsed treeninguvõimalused, maailmatasemel tehnikapark, entusiastlikud tipptreenerid ja mugav klubikeskkond.“

Liikuva ja tervisliku elustiili harrastajale on sellised treeninguvõimalused otse linna südames tõeline leid ja unikaalne võimalus, mida on maailmas üldiselt raske leida.
„MyFitnessi klubi otse kesklinna südames võimaldab igaühel nautida oma elustiili ja kvaliteeti, ilma selleks tohutult aega kulutamata,“ kommenteeris Viru Keskuse juhatuse liige Ants Vasar.

MyFitness fitness-klubi on 1300 ruutmeetri suurune, kus on 125m2 ja 116m2 suurused aeroobikastuudiod. Lisaks on seal suurim indoor cycling siserattatreeningstuudio ning läbi kahe korruse laiuvad vastupidavus- ehk kardiotreeningu ala ja jõusaal.

MyFitness peatreener on Kristi Roosimägi, lisaks temale töötab klubis ligi kolmkümmend tipptasemel rühmatreeningu- ning personaaltreenerit.

Lisainfo: www.myfitness.ee