MYFITNESS ESITLEB: NIKE TRAINING DAY – aasta vingeim spordipidu

MYFITNESS ESITLEB: NIKE TRAINING DAY – aasta vingeim spordipidu

Juba 19. märtsil toimub Saku Suurhallis suurejooneline fitnessipidu Nike Training Day, mis leiab aset Eesti kuumima spordiklubide keti MyFitnessi raames. Tegu on meeletu spordipeoga, mis toimub juba neljandat aastat järjest ning kohal on parimad treenerid nii Eestist kui Euroopast.

Juba 19. märtsil toimub Saku Suurhallis suurejooneline fitnessipidu Nike Training Day, mis leiab aset Eesti kuumima spordiklubideketi MyFitness raames. Tegu on meeletu spordipeoga, mis toimub juba neljandat aastat järjest ning kohal on parimad treenerid nii Eestist kui Euroopast.

Positiivset ja meeletut energiat jagub terveks päevaks ning peost on oodatud osa saama kõik, kes tahavad veeta ühe aktiivse, sportliku ja emotsiooniderohke pühapäeva.

Kavas on palju uusi ja huvitavaid rühmatreeninguid, mida viivad läbi parimad treenerid nii Eestist kui Euroopast.

Tutvustame ka paari treenerit, kes üritusel treeninguid läbi viivad:

Sandra Raju on energiast pakatav treener, kelle treeningstiil on funktsionaalne treening, mis Sandra jaoks tähendab “treenimist igapäevaseks eluks”. Ta usub, et pannes proovile terve oma keha, saavutatakse ka enesele seatud eesmärgid kiiremini, mis omakorda aitavad paremini hakkama saada igapäevaste toimetustega. Sandra on Nike Baltikumi Master Trainer.  

Välismaistest treeneritest tasub kindlasti mainida LARZi ehk kodanikunimega Lars Schuijlingi.

LARZi puhul on tegemist Nike Master Traineriga, kes ei jäta kedagi külmaks. Rahvusvaheliselt nõutud ja tunnustatud treenerina lendab ta igapäevaselt üle maailma, et jagada korralik doos energiat kõigile fitnessisõpradele. Ka Nike Training Day spordipeole tuuakse ta kohale otse Pariisist ja lennutatakse peale NTC Day treeninguid kohe Amsterdami. Tema treeningus ei suuda keegi niisama paigal seista, sest see on ilmvõimatu. 

Kohal on veel terve rida teisigi treenereid, kes muudavad selle pühapäeva meeldejäävaks ja tõeliselt sportlikuks.

Treeningkavade kohta saad lähemalt lugeda siin

PILETIINFO:

MyFitness liikmele – 15 € (23. jaanuar – 18. märts)

Mitteliikmele – 18 € (23. jaanuar – 18. märts)

Kohapealt ostes (19. märts) – 20 €

Loe lähemalt MyFitnessi kodulehelt siin

Ära maga seda maha! Võta sõber kaasa ja veeda päev, mis jääb sulle pikaks ajaks meelde!