NAISE VOODIPADI PALJASTAB ootamatu tõe tema tervisliku seisundi kohta!?

7 kommentaari
NAISE VOODIPADI PALJASTAB ootamatu tõe tema tervisliku seisundi kohta!?

Voodi on üks kõige intiimsemaid paiku meie kodudes ning ühtlasi on tegu kohaga, kus me tunneme ennast turvaliselt, hoitult ja mugavalt. Pole midagi paremat, kui peale pikka väsitavat päeva voodisse heita või näiteks nädalavahetusel pikemalt voodis lesida ja lihtsalt olemist nautida.

Voodi on üks kõige intiimsemaid paiku meie kodudes ning ühtlasi on tegu kohaga, kus me tunneme ennast turvaliselt, hoitult ja mugavalt. Pole midagi paremat kui peale pikka väsitavat päeva voodisse heita või näiteks nädalavahetusel pikemalt voodis lesida ja lihtsalt olemist nautida.

Teadlaste sõnul paljastab voodi aga ühe ootamatu fakti ka inimese tervisliku seisundi kohta! Nimelt väidavad eksperdid, et see, mitu patja ühel inimesel voodis on, reedab tema emotsionaalse hoiaku maailma suhtes. Naised, kes magavad alati mitme padjaga ning lausa vajavad voodisse enamat kui ühte patja, on teadlaste sõnul sageli üksikud ja depressiivsed.

Kes aga eelistab magada ühe padjaga või hoopis ilma padjata, on enamasti positiivselt meelestatud ja oma elus õnnelikus kohas.

Allikas: thepsychmind

 

 

Sarnased artiklid