NAUDING OLLA NAINE ehk kuidas leida üles oma vägi?

NAUDING OLLA NAINE ehk kuidas leida üles oma vägi?

Ammused müüdid ja legendid hoiavad inimkonna mälus nende kuulsate naiste elulugusid, kes kütkestasid ja vallutasid oma ajastu parimaid mehi. Mis oli ja on nende naiste saladus, miks mõnedele naistele, olenemata välistest parameetritest, avanevad edu, õnne ja armastuse uksed, samal ajal kui teised seda ei koge?

Ammused müüdid ja legendid hoiavad inimkonna mälus nende kuulsate naiste elulugusid, kes kütkestasid ja vallutasid oma ajastu parimaid mehi. Mis oli ja on nende naiste saladus, miks mõnedele naistele, olenemata välistest parameetritest, avanevad edu, õnne ja armastuse uksed, samal ajal kui teised seda ei koge?

Naine olla on tõeline nauding. Selleks et kinkida naudingut, on vaja õppida seda kõigepealt ise tundma ja kogema. See on vaieldamatu tõsiasi, sest suuremat naudingut, kui sa ise suudad tunda, ei saa sa ka oma kaaslasele pakkuda. Oskus naudingut tunda on armumängu kõige olulisem osa.

Alles siis, kui naisena õppida tundma oma naudingu kõige olulisemaid nüansse, oled sa võimeline tajuma, milles seisneb mehe nauding ja kuidas seda talle pakkuda. Naine saab tõeliselt küpseks alles siis, kui ta õpib nautima, seepärast muutubki elu aastatega naise jaoks järjest enam nauditavaks. Kogedes elus ja armumängus järjest võimsamaid tundeid, saab ka Naise maailmas järjest küpsemaks. Enne seda ollakse Tüdruku arhetüübis ja alles maitstakse elu. Ainult selline veetlev naine, kes on ise tulvil naudingut ja valitseb ning tunnetab oma keha iga rakku, suudab anda oma kallimale kire võimsat energiat, tõmbab ligi ka tõelise kuninga, kes tahab oma armastatu tõeliselt õnnelikuks teha.

Naise keha on vaibumatu naudingu allikas. Kui hakkad oma keha tõeliselt armastama, see aga ei tähenda mitte kosmeetilisi protseduure ja lõputut trenni, vaid pigem enda kuulamist, austamist ja oma keha tunnetamist. Selline kõrgem kehatunnetus viib sind endaga tasakaalu, tekitades sinu ümber kuma, millele ei suuda ükski mees vastu panna.

Juba iidsetel aegadel oli erinevates kultuurides (slaavi, india, araabia maade ja jaapani) kujunenud välja väga erilisi võrgutusvõimeid omavad naised, kes lihvisid oma naiselikkust salajaste tehnikate abil, et nii võimsamate meeste tähelepanu köita ja neid oma armastaja võimetega üllatada.

Iga naine, kes tõeliselt armastab, on keisrinna, sest armastus teeb ilusaks ja just selline naine kannab endas tohutut jõudu ning väge, millega maailmas suuri asju liigutada. See jõud on miski, mis paneb mõnele naisele järele vaatama. See miski kiirgab temast välja, kuid pole kaugeltki mitte seotud tema välimusega. See miski on saladus, mida keegi aimata ei suuda. Mis aitab olla naisel veetlev, tundeline ja ihaldatud, et sinu partner vaimustuks?

Nautige elu täiel rinnal

Just elurõõm on see, mis meestele naistes meeldib ja nendega koosolemise mõnusaks muudab. Selline kerguse ja vabaduse energia tõmbab mehi nagu magnet. Sest tihti on mehel ühiskonnas palju vastutust ja kohustusi, mis tema elust kerguse ära võtavad. Naine oma energiaga saab seda mõnusat tunnet mehes äratada ja teda elu nautimisega nakatada. Naudi igapäevaselt imelisi roogasid, tantsi ja leia muusika kuulamisest nauding, lollita vahel nagu väike laps ja luba endal olla täiesti piirangutevaba. Kõiksugused naudingud elus aitavad avada meie tundlikkuses uusi piire ja tõmbavad vastassoo tähelepanu.

Armastage ja hellitage oma keha

Kui naine on iseendaga harmoonias, siis lepib ta endaga tervikuna ja eelkõige oma kehaga. Siin on oluline panna rõhku oma toitumisele, regulaarsele füüsilisele koormusele, tegeledes just endale meeldivate ja mõnusate treeningutega ilma ennast piitsutamata. Naiselikkus peitub kõiges – sinu hoolitsetud juustes ja kätes, mõnusates protseduurides, mis sind oma kehas hästi tundma panevad nagu näiteks saunatamine, (enese)massaaž ja keha kreemitamine kogu oma armastusega. Seksuaalne naine suhtub enesesse alati armastusega, otse kui kõige kallimasse inimesse maailmas. Enda armastamiseks ei ole vaja lubada kalleid ja ilusaid asju, vaid enda eest hoolitseda, pöörates tähelepanu kogu kehale. Naiselik maagia peitub ka sinu pilgus, kõnnakus ja rühis – need väljendavad kas sügavat rahulolu ja naudingut oma kehas olemisest või rahuolematust ja enda mitteväärtustamist.

Armastage ja austage mehi

Jumalannalik naine veetleb mehi just sellega, et ta armastab neid ja tunneb hästi nende vajadusi ja soove. Tal on nendega mõnus ja huvitav olla kui kellegagi, kes on pärit teiselt planeedilt. Paljude naiste probleemid meestega ongi alguse saanud sellest, et neil on teatav trots ja hirm meessoo ees. Isegi kui sinu elus on olnud mõni ebameeldiv kogemus meestega, siis on aeg ravida oma haavad ja avada süda taas armastusele, usaldades taas mehi. Püüdke vabaneda oma solvumise koormast: minge psühholoogi juurde, mediteerige või leidke endale sobivaim viis andestamiseks ja eluga edasi minemiseks. Valu endas kandes teed vaid igapäevaselt endale liiga.

Mehed tajuvad alateadlikult ära, kuidas naised nendesse suhtuvad ning valivad naised, kes neid hindavad ja imetlevad. Jõuame taas tagasi enda juurde – kui te ei armasta ega austa iseennast, siis ei saa armastada ka mehi.

Meisterliku flirdi jõud

Tõeline elu nautiv naine kasutab flirti igapäevaselt, see ei ole ainult tutvuse ja suhte alguse juurde käiv armumäng, vaid sügav austus meheliku loomuse vastu. Mehega flirtides me otsekui räägime talle, et ma tean, et sa oled mees ja mulle meeldib olla naine sinu kõrval. Selline mäng on väga naiselik ning valmistab suurt naudingut. See on justkui naiselikkuse ja mehelikkuse tants, kord lähenedes ja siis taas eemaldudes. Flirdi abil on ka eluliselt tähtsaid teemasid, raskemaid vestlusi või tülisid võimalik lahendada mõnusalt ja mänguliselt ilma pinget tekitamata. Naised, naeratage julgemalt ja kinkige inimestele komplimente.

Saage naudingut meestega suhtlemisest

Armastuse jumalanna olulisim omadus on nautida meestega suhtlemist. Palju naised arvavad, et selliseks sünnitakse ja elavad nukralt oma kompleksides edasi. See on aga kurb enesepettus, soovi korral võib seda omadust arendada, ületades oma vanad solvumised ja süütunded ning hakates elu rohkem vastu võtma. Paljud naised minevikust on saanud meeste muusaks neid inspireerides ja neis maagiliselt vaimustust ja inspiratsiooni äratades. Näiteks Liza Minelli, Coco Chanel, Kleopatra jne. Need imelised naised on meestele taevalikke tundeid pakkunud oma sisemise võlu ja tõmbava seksuaalsusega ja hea uudis on see, et kõiki neid andeid saab tänapäeval juba edukalt ise ja erinevatel kursustel arendada.

Elus on ainult üks õnn – armastada ja olla armastatud.

Tekst: Merliis Sulg

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar sügis 2015