NEED 5 LIHTSAT NIPPI aitavad sul toitumise juba täna korda saada

NEED 5 LIHTSAT NIPPI aitavad sul toitumise juba täna korda saada

Suvi on kohe ukse taga ning nüüd on igaühel tagumine aeg oma toidusedel üle vaadata. On ju teada-tuntud tõde, et tervislikust ning värskest toorainest koosnev menüü muudab ka sinu üleüldise enesetunde paremaks. Siin on viis lihtsat nippi, mis aitavad sul juba täna oma toidusedeli korda ning enesetunde paremaks saada!

Suvi on kohe ukse ees ning nüüd on igaühel tagumine aeg oma toidusedel üle vaadata. On ju teada-tuntud tõde, et tervislikust ning värskest toorainest koosnev menüü muudab ka sinu üleüldise enesetunde paremaks. Siin on viis lihtsat nippi, mis aitavad sul juba täna oma toidusedeli korda ning enesetunde paremaks saada!

Vesi 

Sellest räägitakse küll väga tihti, aga see ei tähenda, et jutust ka õppust võetakse. Vett peab tarbima! Kohe palju! Inimkeha koosneb ju peamiselt just veest ning kui kraanid kinni keerata, siis pole ime, et ka sinu enesetunne kuidagi ei parane – pigem vastupidi! 

Kõnni mööda servasid 

Kui lähed poodi, siis ära mine supermarketi keskele ekslema, sest kõik hea ning kasulik on reeglina paigutatud just seinte äärde: juur- ja puuviljad, liha, piimatooted, munad – see kõik on olemas. Nii ei teki ka ahvatlust endale üleliigseid asju korvi toppida. 

Alusta päeva õigesti 

Hommikusöök on päeva kõige olulisem toidukord! Toitumisspetsialistid soovitavad leida aega korralikuks hommikusöögiks ärkamisele järgneva tunni jooksul. Ainult nii saab su keha piisavalt energiat, et sind päeva jooksul mitte kuidagi alt vedada. 

Mõtle, siis söö! 

Toidupäeviku pidamine on siinkohal suureks abiks. Sellel pole antud kontekstis kaalulangetamisega mingit pistmist, kuid nii näed lihtsalt kõige paremini, mida sinu keha viimasel ajal tarbinud on.  

Ettevalmistus 

See punkt on ülioluline, sest kõige keerulisemaks muudab tervislikult toitumise paljude jaoks just see, et toidu valmistamine võtab nende arvates liiga kaua aega. Tänapäeva elutempo on aga äärmiselt kiire. Mida siis teha? Võta endale näiteks pühapäeval tund või kaks, et eelseisvaks nädalaks kõik toiduga seonduvad ettevalmistused ära teha. Haki juurikad, pane need karpi ning külmikusse oma aega ootama! Tegelikult jääb lõpuks sulle ainult kokkusegamise vaev! 

NB! Kõik eelnevad nipid aitavad sul ühtlasi ka raha säästa! 

her.ie