Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO! Südamega sündmusi korraldav Keijo Tismus abieluettepanekust: tuli tunne …

Keijo Tismus
Keijo Tismus — FOTO: GoodNews, Evelin Kruus

Pühali Hea Elu Keskuse uus tegevjuht Keijo Tismus räägib, et Pühali, endise nimega Adila heaolu- ja puhkekeskus, tähendab tema jaoks väga palju. Kui ta mõned aastad tagasi esmakordselt Pühalisse sattus, tundis ta kohe, et seal on hea olla. See on ka koht, kus ta oma armastatule suure rahvahulga ees abieluettepaneku tegi.

Eriline hetk ja koht

Esimest korda sattus Tismus Pühalisse koos sõbrannaga, kellega tänaseks on kihlatud. Ta meenutab, et kuna koht meeldis talle nii väga, seal oli hea olla, siis hakkas ta seal korraldama erinevaid sündmuseid. Kõige tuntumad nendest sündmustest on ekstaatilised tantsupeod. „Saalid muudkui täitusid ja täitusid. Oli hea tunne seda siin luua. Ühel suursündmusel tuli mul tunne paluda oma naise kätt. Seda ma ka suure rahvahulga ees tegin – oli eriline hetk. See koht siin... Pühali on valinud meid ja meie valisime Pühali,“ räägib Keijo videos emotsionaalseks muutudes.

Sisemine teadmine, et peab ettepaneku vastu võtma

Tismus, kes korraldab 26. mail Pühalis ka suvehooaja avapeo, räägib, et järjest Pühalis sündmusi korraldamas käies ja loomas klientidele ning sellele kohale väärtust, tuli talle ettepanek tulla seda kohta arendama, juhtima ning veelgi rohkem heaolu looma. Hetk, kui talle ettepanek tehti, tuli talle koheselt sisemine teadmine, et peab selle vastu võtma.

VIDEO: