ON AEG KORRASTADA oma ülakorrust

ON AEG KORRASTADA oma ülakorrust

Kas oled tähele pannud, et iga kord, kui sul on vaja oma mõtteid korrastada või millelegi keskenduda, siis lülitad sa välja kõik sind ümbritsevad segavad faktorid – paned kinni televiisori või keerad raadiol hääle maha. Sa ei mõtle, miks sa seda, aga sa teed, sest sa lihtsalt tead, et see aitab sind. 

Kuigi see ei ole sama lihtne kui vaid nupulevajutus raadiol või televiisoril, on võimalik sama „tehnikat” rakendada ka oma meelerahu huvides, pidades meeles järgnevaid punkte. 

Kahe korra reegel

Kõik siin maailmas sünnib kahel korral. Kõigepealt sinu peas ja seejärel reaalsuses. Seega jälgi, milliseid mõtteid sa mõtled, ja ole ettevaatlik, sest need võivad tõeks saada. Positiivne mõtlemine toob alati kasu!

Takistusi ei ole

Kuigi sulle võib nii tunduda, ei ole tegelikult olemas selliseid minevikust pärit takistusi, mis ei lubaks sul praeguses hetkes edasi liikuda ja edu saavutada. Üks samm korraga, kuid see on võimalik!

Muretse ja sa lood endale selle reaalsuse

Liigu uue eesmärgi suunas ja loo omale tulevik! Sageli see nii lihtne ongi.

Eesmärkidel ei ole piiranguid ega tähtaegu

Ära muretse juba ette asjade pärast, mida pole veel juhtunudki, ja ära lase stressil nende üle võimust võtta. Lihtsalt astu sammhaaval edasi nende asjadega, millega sa saad edasi liikuda.

Mõned asjad ei lõppegi kunagi

Sa pead leppima sellega, et mõned asjad meie elus lõppevad ilma, et need päriselt lõpetatud saaksid. Pole mõtet raisata oma energiat asjadele, mille muutmine ega parandamine ei ole sinu võimuses.

Iga kohtumine on oluline

„Miks ta mu ellu tuli ja kõik ära rikkus?” Kuigi sa hetkel mõtled nii, siis tea, et õige pea see muutub. Sageli toovad mõned inimesed sinu ellu kõige keerulisemaid suhteid, kuid neist saavad hiljem kõige väärtuslikumad õpetajad ja õppetunnid.

Kriitika on OK! 

Võta konstruktiivset kriitikat tõsiselt, kuid mitte isiklikult. Kuula ja juhindu eelkõige oma intuitsioonist ja sisemisest tarkusest.

Elu muutub iga sekundiga!

Tunne, et oled omadega ummikus, on lihtsalt TUNNE. Ära jää sellesse kinni lihtsalt sellepärast, et praegusel hetkel tunduvad asjad rasked. Pea meeles, et elu muutub iga sekundiga!

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar mai-juuni 2018.