PALJASTATUD: KAS SIDRUNIVESI aitab ka tegelikult kaalu langetada?

PALJASTATUD: KAS SIDRUNIVESI aitab ka tegelikult kaalu langetada?
shutterstock

Toitumisnõustaja Abbey Sharp peab Youtube`s populaarset videoblogi, kus ta räägib lähemalt keha heaolust ja seda toetavast toitumisest. Naise kõige populaarsemad videod on need, kus ta kommenteerib kuulsate staaride toidupäevikuid.

Hiljuti kommenteeris Sharp vaatajate palvel tippmodell ja toidukirjanik Miranda Kerri filmitud toidupäevikut. Kohe video alguses soovis Sharp ümber lükata müüdi, et soe sidrunivesi kiirendab ainevahetust ja aitab kaalu langetada. Abbey sõnul on see vana uskumus, mis sugugi paika ei pea. Joogis on aga ohtralt C-vitamiini ning seetõttu soovitab toitumisnõustaja seda juua.

Abbey sõnul tasuks hommikuti süüa proteiinirohket sööki, sest see vähendab ülejäänud päeva vältel igasuguseid näksimisi.

Miranda Kerr eelistab oma videos suhkrule alternatiivseid magusaineid. Muuhulgas paneb Kerr pannkookidele peale kookosnektariini, mis põhimõtteliselt on tervislikum kui suhkur. Abbey rõhutab, et vahe on siiski väga väike ja keha tunnistab aine siiski suhkruks, mistõttu tuleks suhkru asemel kasutada alternatiivseid magusaineid, nagu mesi ja siirup, ainult siis, kui nende maitse tõepoolest meeldib.

Sarnased artiklid